Главная / Публикации / Дайджест / Оборудование / Дизельні електростанції

Дизельні електростанції

Оборудование

Ціна приладу залежить від декількох факторів. Можна замовити генератор потужність 10 кВт для побутових цілей, чи з кращими характеристиками для використання в промисловості – такі звичайно коштуватимуть дорожче.

Дизельні електростанції

Відсутність енергопостачання може стати великою катастрофою як для міста в цілому, так і для кожного окремого помешкання чи промислового об’єкта. Якщо таке явище стається часто, або наявність енергії дуже важлива, має зміст встановити дизельний генератор. Попит на нього в останні роки зростає, бо частішають випадки вимикання енергії через несприятливі погодні умови, аварії чи інші чинники. Дизельний генератор надає незалежність від спільної електромережі та можливість безперебійної роботи.

Схема дії дизельної електростанції, її переваги

Дизельний генератор діє по наступному принципу: система виконує стиснення палива, яке на наступному етапі спалахує та згоряє. Таким чином, хімічна енергія перетворюється на теплову, а потім, за участі кривошипно-шатунного механізму, стає механічною. Під дією цієї енергії обертається колінчастий вал, який приєднаний до ротора генератора. Остаточною дією є створення генератором електромагнітного поля та надходження створеної енергії до споживача.

Також є бензиновий генератор, який має значно нижчу вартість від дизельного. Чому потрібно обрати саме останній? Ось які переваги він має:

  • недороге паливо;
  • простота експлуатації;
  • доступність ремонтування;
  • безпечність використання;
  • повільніша витрата дизелю;
  • довша збереженість механізму (за рахунок меншої швидкості обертання).

Ціна дизельного генератора

Компанія «Далгакиран компресор Україна» пропонує на своєму сайті dalgakiran.ua якісні, надійні дизельні електростанції від відомих та перевірених світових виробників. «Далгакиран» має великий досвід в цій області; серед її клієнтів ПриватБанк, ДТЕК, Укргазвидобування та інші. Також компанія займається продажем запчастин та здійснює технічне обслуговування.

Ціна приладу залежить від декількох факторів. Можна замовити генератор потужність 10 кВт для побутових цілей, чи з кращими характеристиками для використання в промисловості – такі звичайно коштуватимуть дорожче. На вартість впливає чинник безперервної роботи, додаткові налаштування обладнання, комплектація та бренд.

МЕТАЛЛУРГПРОМ
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс