Главная / Публикации / Дайджест / Подарки / Секрет популярності Funko Pop

Секрет популярності Funko Pop

Подарки

Перші фігурки були випущені ще на початку 60-х років минулого століття.

Секрет популярності Funko Pop

Предметом колекціонування може бути практично будь-яка річ, яка оточує повсякденний побут людини. Чим якісніше зроблена та чи інша фігурка, чим менше випущено їх у серію, тим вищі цінності виробу. Завдяки широкому асортименту geekfanmix.shop можна не тільки підібрати улюблених персонажів, але й істотно розширити свою власну колекцію. Навіть якщо вона досить велика, завдяки раніше зібраних персонажів.

 Трохи історії

Перші фігурки були випущені ще на початку 60-х років минулого століття. Не зважаючи на свою революційну зовнішність, вони знайшли шанувальників як серед дітей, так і дорослого населення. Завдяки невеликим розмірам, їх досить просто колекціонувати. З 2010 року компанія починає випускати нові фігурки. Різкий стрибок популярності дозволив відродити інтерес до колекційних іграшок: 

  1. Максимально широкий вибір персонажів, що випускаються виробником.
  2. Можна зосереджувати увагу лише на окремих серіях.
  3. Збирати іграшки, керуючись своїм принципом.
  4. Знаходити знайомих іграшкових персонажів із популярних фільмів, мультиків.
  5. Оригінальний дизайн, який легко впізнається любителями фігурок.

Фігурки Funko Pop Breaking Bad особливо популярні у колекціонерів та любителів невеликих, кишенькових іграшок. Історія створення не закінчується і продовжує розвиватись у наш час. Дозволяючи колекціонерам регулярно поповнювати свою полицю новими персонажами чи фігурками оновлених колекцій. 

Перспективи фігурок у майбутньому 

Компанія Funko має намір регулярно оновлювати колекції новими персонажами. Як оригінального характеру, так і створених за мотивами популярних серіалів, повнометражних фільмів, аніме та звичайних мультфільмів. Кожна категорія покупців має свої, індивідуальні переваги. Крім цього, серед майбутніх перспектив у розвитку є особливі, нові напрямки, які можуть зацікавити потенційних покупців: 

  • складніші конструкції іграшок з рухомими деталями;
  • фігурки, здатні видавати окремі звуки, речення;
  • візуалізувати свою продукцію у поп-культурі та коміксах;
  • серед фігурок можуть з'явитись герої з комп'ютерних ігор;
  • - окремі серії з лімітованою кількістю іграшок. 

Не варто недооцінювати колекційну вартість. Фігурки " Funko Pop ", як показала практика, з часом підвищують свою вартість серед колекціонерів. Купуючи персонажів та звичайні брелоки, можна не лише урізноманітнити свою колекцію, а й оригінальним чином вкласти гроші у майбутнє підвищення вартості окремих персонажів.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс