Главная / Публикации / Дайджест / Полезное / Голки для промислових швейних машин

Голки для промислових швейних машин

Полезное

Існує досить великий вибір голок під різні текстильні матеріали та розв'язання задач.

Голки для промислових швейних машин

У процесі шиття окремі компоненти машин зношуються швидше. Їх називають витратними матеріалами. Голки для вишивання, правильно підібрані за технічними параметрами, прослужать значно довше, ніж аналоги від невідомих виробників. Існує досить великий вибір голок під різні текстильні матеріали та розв'язання задач. Так, щоб обладнання демонструвало максимальну продуктивність. 

Різноманітність заточок кінчика голки 

Це один із найважливіших параметрів. Якою б міцною і надійною не була сталь для виготовлення голок, виріб не прослужить довго, якщо він не буде за формою заточування відповідати матеріалу, що зшивається. Не існує універсального заточування, яке може впоратися з тонкою та товстою тканиною. Прекрасно чинитиме опір фізичним навантаженням під час прошивки особливо щільних шкіряних виробів. Найпоширенішими витратними матеріалами варто виділити: 

  1. R – базове заточення для звичайного текстилю.
  2. SES (BP, SEL) – впорається з тонким та середнім за щільністю трикотажем.
  3. SPI – унікальне заточування для тонкого та тендітного шовку.
  4. SUK – заточування для пухкого трикотажу та класичної джинсової тканини.
  5. SKF – із підвищеною міцністю кінчика для щільних текстильних матеріалів. 

Крім цього є окремі голки, призначені для роботи з натуральними матеріалами. Заточення з маркером LR - призначене для натуральної та штучної шкіри, у тому числі складеної в кілька шарів. Представлені міжнародні маркування не взаємозамінні один з одним. Промислові голки поставляються в упаковках по кілька штук для роботи у професійних установках. 

Причини передчасного зносу, поломки

 Основна причина частої поломки голок, призначених для швейних машин, спочатку неправильний підбір витратного матеріалу. Неправильно підібране заточування призводить до одного з двох поширених результатів. З одного боку, голка не витримує фізичного навантаження, швидко тупиться і ламається у процесі зшивання двох відрізків текстильного матеріалу. З іншого боку, голка може псувати тонкий, тендітний текстиль. До інших причин передчасного зношування варто додати: 

  • неправильне встановлення голки у швейну машину;
  • некоректна подача нитки у процесі зшивання;
  • занадто міцна або товста нитка в котушці;
  • перегрів у процесі тривалої роботи;
  • потрапляння в текстильний матеріал сторонніх предметів. 

Серед усієї різноманітності є особливо міцні витратні матеріали, які найкраще чинять опір передчасному зносу. Голки для оверлока мають не лише специфічну форму та заточування, але й зроблені з особливо якісного, стійкого до фізичних навантажень металевого сплаву. Можуть без поломок прослужити досить тривалий час.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс