Главная / Пресс-релизы / Інтернет-магазин інструментів Stanley

Інтернет-магазин інструментів Stanley

Пресс-релизы
Інтернет-магазин інструментів Stanley

Роблячи у приміщенні ремонт, дуже важливо обирати лише якісні та надійні робочі інструменти. Наприклад, можна придбати болгарку, перфоратор чи інші інструменти, які допоможуть у проведенні ремонтно-будівельних робіт. На сайті Stanleys.ua можна знайти такі інструменти у великому асортименті. Для ознайомлення з каталогом можна переходити до сайту.

Інструменти для будівельних та ремонтних робіт

В каталозі можна знайти оригінальну сертифікаційну продукцію, яка постачається з гарантією. Фахівці компанії займаються обслуговуванням інструментів. Всі товари є в наявності на складі в Києві. Це дійсно економить час та дозволяє отримувати інструменти в оперативному режимі. В разі необхідності можна замовити необхідні запчастини у виробника. По Україні діє безплатне доставлення. Можна отримати професійну консультацію фахівців.

Каталог інструментів: які товари обрати

На сайті представлені товари наступних категорій:

  1. Ручний інструмент – біти, зубила, кліщі, кувалди, кусачки, плоскогубці, сокири, тріщотки, труборізи, шкребки.
  2. Електричний інструмент – електричні дрілі, перфоратори, шліфовальні машинки, мультиметри, відбійні молотки, вологоміри, лазерна техніка, фрезери, електричні рубанки та інші.
  3. Товари для будинку та саду – ліхтарики, садові ножи, пили, термоси, термочашки, туристичний посуд та інші.

У разі необхідності можна замовити аксесуари та витраті матеріали. 

Замовлення наборів інструментів

Якщо вам потрібно придбати інструменти у наборі, можна звернутися до сайту. Це надає можливість обрати якісну продукцію високого рівня та при цьому зекономити. Особливо популярні ручні набори інструментів Stanley, які можна обрати в залежності від необхідності. 

У наборах можна знайти інструменти з різних матеріалів, наприклад, сталі. Вони використовуються для професійних та побутових робіт. Ключі в наборах можуть бути різними – шестигранні, ріжкові, комбіновані та інші. В якості пакування для інструментів використовується блістер, пластик, футляр. Обрати набір можна в якості подарунку для чоловіка, який займається ремонтно-будівельними роботами. Це подарунок, який однозначно допоможе в побутових чи професійних роботах. Ціновий діапазон залишається на доступному рівні. Тому кожен клієнт може обрати якісні набори інструментів і при цьому зекономить на купівлі. Для вибору набору можна переходити на сторінку каталогу.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс