Главная / Публикации / Дайджест / Бизнес и Финансы / Реєстрація благодійної організації

Реєстрація благодійної організації

Бизнес и Финансы
Реєстрація благодійної організації

Благодійна організація – це компанія, яка допомагає людям в будь-яких проблемах, починаючи зі збору коштів на лікування та закінчуючи інформаційною підтримкою тощо. Але щоб її зареєструвати необхідно зробити немало зусиль. На сайті https://www.legalact.com.ua/reyestracziya-blagodijnoyi-organizacziyi/ компанії Legalact можна дізнатися, як зареєструвати благодійну організацію та що для цього потрібно.

Особливості реєстрації благодійної організації

Сфери благодійної діяльності достатньо різноманітні. Вести таку діяльність можна в галузі освіти, охорони здоров’я, екології, соціального захисту, спорту та фізичної культури, науки та інших важливих питань.

Як надаються послуги у сфері реєстрації БО? Відповідаючи на це питання, слід відокремити особливі етапи реєстрації:

  1. Підготовка. На цьому етапі не тільки надаються консультації щодо реєстрації компанії, але й збираються необхідні документи. Після цього вони завіряються у нотаріуса.
  2. Процес реєстрації. Складний та довготривалий етап. Він складається з подачі документів до органів державної реєстрації та закінчується отримання виписки з реєстру.
  3. Завершальний етап. На цьому етапі виготовляється печатка, робляться внесення до реєстру волонтерських та неприбуткових організацій.

Самостійно розібратися у всіх етапах реєстрації компанії дуже складно. Тому можна звернутися до компанії, яка виконує такі послуги на високому професійному рівні.

Що пропонує компанія Legalact?

Серед головних послуг компанії можна відокремити надання консультаційної допомоги у питання найменування благодійної організації, статутного капіталу. Фахівці компанії займаються підготовкою протоколу, заяви про державну реєстрацію. Вони можуть проконсультувати у питаннях оподаткування та отримати виписки з реєстру юридичних осіб.

Усі послуги надаються комплексно та якісно. Фахівці компанії працюють на принципах відкритості та прозорості. Вартість послуг залишається фіксованою. Послуги вони виконують в короткі терміни. Клієнти зможуть забути про черги та бюрократичні питання. 

Для ознайомлення з вартістю послуг можна перейти до сайту компанії. Тут можна знайти пакети послуг, які представлені з вказанням актуальної вартості. Так, клієнтам пропонуються пакети Базовий, Стандарт, Преміум. З тим, що входить до кожного тарифного плану, можна дізнатися на сайті. Також на сайт можна знайти шаблони документів для самостійної реєстрації, ознайомитися з адресою та юридичною інформацією. Кожен клієнт може замовити консультацію юриста.

 

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс