Главная / Публикации / Дайджест / Гаджеты / Найпопулярніші конструктори Лего

Найпопулярніші конструктори Лего

Гаджеты

Більшість сучасних моделей орієнтовані на сюжетні лінії. Але це не означає, що з блоків неможливо конструювати щось принципово нове.

Найпопулярніші конструктори Лего

Вибираючи подарунок для дитини, варто в першу чергу звернути увагу на іграшки, що розвивають. Вони не лише захоплюють увагу дівчаток та хлопчиків, а й приносять практичну користь. Конструктор LEGO Печера зомбі, це ідеальний подарунок з будь-якого приводу. Вдячний малюк із задоволенням гратиме сам та запрошуватиме друзів.

Секрет популярності бренду Лего 

Ось уже 75 років кілька поколінь дітей розвиває свою дрібну моторику та схильність до конструювання за допомогою маленьких пластикових блоків із запатентованою фіксацією. Головна фішка конструкторів, що за весь свій час існування, принцип фіксації блоків не змінився. Тобто купуючи різні конструктори від одного бренду, їх у майбутньому можна буде міксувати. Крім цього, популярності сприяють інші чинники: 

  • Щороку компанія випускає нові сюжетні набори.
  • Інтуїтивно зрозуміле складання будь-якої моделі.
  • Досить міцна конструкція кожного окремого блоку.
  • Конструктор можна збирати альтернативними способами.
  • Найкращий спосіб привернути увагу дітей. 

Найпростіше зацікавити хлопчика або дівчинку конструктором, якщо в якості першого набору вибрати той, який відповідатиме його захопленням. Наприклад, Конструктор LEGO Шахта Кріпера, здатна розбудити уяву та подарувати малюкам безліч приємних моментів, під час повсякденних ігор. 

Що варто вибрати як перший подарунок 

Більшість сучасних моделей орієнтовані на сюжетні лінії. Але це не означає, що з блоків неможливо конструювати щось принципово нове. Навпаки, що більше наборів у дитячій кімнаті, то частіше всередині дитини пробуджується геній, здатний створити незвичайну модель з універсальних полімерних блоків. Популярними та затребуваними заведено вважати такі моделі конструкторів: 

  1. комічні ракети, тематика майбутнього;
  2. морські пригоди, острови, кораблі;
  3. популярні моделі будинків, замків, будинків;
  4. різноманітні моделі автомобілів, техніки;
  5. універсальні конструктори для початківців. 

Особливо популярні тематичні моделі, присвячені будь-якій події у світі. Так бренд популяризує різні народності, про які мало відомо дітям. Конструктор LEGO Полярне іглу переносить маленьких конструкторів на північ, справжньої сніжної зими. Прекрасний подарунок під час зимових канікул та тривалих свят.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс