Главная / Публикации / Дайджест / Полезное / Встановлення автоматичного поливу

Встановлення автоматичного поливу

Полезное

Вартість встановлення системи автоматичного поливу газону залежатиме від площі газону, кількості секцій і розбризкувачів, а також інших елементів зрошення.

Встановлення автоматичного поливу

Першим етапом впровадження установки автоматичного поливу, як уже було сказано, є виконання проєкт. Ми можемо довірити весь дизайн і установку спеціалізованій компанії, що займається поливом саду, такий як Poliv.ua або, якщо ми любимо робити власноруч і вміємо виконувати різні види будівельних робіт, спробувати виконати проєкт, а також саму установку. Спочатку це може здатися трохи складним, але якщо підійти до справи з розумом і крок за кроком переходити до наступних етапів, то ми обов'язково впораємося з цим завданням.

На початку слід підготувати попередній проєкт саду, в якому будуть вказані його розміри, і на якому ми розмістимо всі об'єкти, такі як доріжки, альтанки або водойми. Далі нам необхідно виміряти і спланувати конкретні ділянки зрошення. Підготовлений у такий спосіб проєкт дасть нам змогу оцінити, яке обладнання нам знадобиться, якої довжини монтажні труби, з'єднувачі, розподільники і скільки розбризкувачів знадобиться для встановлення автоматичного поливу в нашому саду.

Купити все необхідне для встановлення системи автополиву можна на https://poliv.ua/tovary/obladnannia-dlia-avtomatychnoho-polyvu/kontrolery-dlia-avtopolyvu/

Як встановити автоматичний полив саду?

Після того, як у нас є всі необхідні елементи нашої системи автоматичного поливу, ми можемо приступити до її встановлення. Спочатку слід викласти на траві всі труби і з'єднувальні елементи відповідно до проєкту і з'єднати їх. Це забезпечить наявність усього необхідного для роботи системи. Наступний крок - вирити канавки і розмістити в них труби. Пази для поливних труб мають бути глибиною від 0 до 40 сантиметрів. При установці індивідуальних розбризкувачів не слід забувати закладати їх у 10-сантиметровий шар щебеню. Важливим елементом системи автоматичного поливу газону є колодязі, в яких труби підключаються до електромагнітних клапанів. Найкраще розміщувати колодязь на шарі гравію і піску. Дуже важливо забезпечити правильне вирівнювання люка. Після прокладання всіх труб і заповнення спринклерів настав час перевірити герметичність системи, а також відрегулювати спринклери і запрограмувати контролер. Якщо все працює рівно і щільно, можна засипати канавки і ретельно утрамбувати поверхню.

Автоматичний полив саду - ціна

Вартість встановлення системи автоматичного поливу газону залежатиме від площі газону, кількості секцій і розбризкувачів, а також інших елементів зрошення, як-от мікророзбризкувачі або краплинні лінії. Якщо ми виконаємо установку самі, ми зможемо заощадити кілька тисяч, які нам довелося б заплатити професійній компанії.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс