Главная / Публикации / Дайджест / Услуги / Який вид реклами розміщують на білбордах

Який вид реклами розміщують на білбордах

Услуги

Мінімальний термін, на який можна й потрібно орендувати рекламну площину великого формату – один місяць. За цей час яскраву картинку побачить багато людей. 

Який вид реклами розміщують на білбордах

Даний вид рекламних площин можна зустріти у великій кількості як у містах, так й за межами населених пунктів. Білборди Київ користуються стабільною популярністю. Грамотно підібрана інформація інформує велику кількість людей. У деяких випадках здатна створити ажіотаж ще до надходження у продаж товару чи послуги. 

Вдале місце розташування 

Найкращий білборд, розташований у місцях скупчення великої кількості людей. Це можуть бути як пішоходи у місті, так й вздовж основних магістралей та на перехрестях міських вулиць. Іншими чинниками успішно обраного білборда можна назвати такі особливості: 

  • Можливість сконцентрувати увагу на картинці у процесі руху.
  • Уважно прочитати текст на перехрестях та світлофорах.
  • Досить хороший огляд із різних кутів.
  • Наявність додаткового підсвічування для ефективності вночі доби.
  • Відсутність рекламної продукції конкурентів. 

Важливо: останній пункт особливо важливий. У деяких випадках компанія воліє викупити відразу кілька білбордів, щоб повністю унеможливити розміщення оголошень конкурентів. Цей вид рекламної маніпуляції не заборонено законодавством, але суттєво впливає продажу товарів та послуг. Рекламувати на білборді можна практично будь-що, головне, щоб це було потрібно потенційному покупцеві на вулицях міста. 

На який термін орендувати рекламну площину 

Час, який реклама позитивно впливатиме на людей константа не постійна. Все залежить від багатьох змінних факторів. Мінімальний термін, на який можна й потрібно орендувати рекламну площину великого формату – один місяць. За цей час яскраву картинку побачить багато людей. Усі, хто захоче скористатися пропозицією про покупку, це обов'язково зробить. До переваг довгострокової оренди можна додати: 

  1. люди звикають, що саме тут рекламується один бренд;
  2. змінювати зображення на білборді на власний розсуд;
  3. захист підгодованого місця від конкурентів;
  4. більш лояльні умови щодо вартості на тривалий термін;
  5. регулярна реклама завжди позитивно впливає на бізнес. 

Навіть якщо в цей момент немає жодної особливої пропозиції, білборд можна використовувати як рекламу самого бренду. Нагадувати про своє існування постійним та новим покупцям. Реклама на білбордах особливо ефективна напередодні найбільших свят. Тому краще заздалегідь зарезервувати рекламні площини в ключових місцях міста та за його межами.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс