Главная / Пресс-релизы / Юридична компанія Riyako & Partners

Юридична компанія Riyako & Partners

Пресс-релизы
Юридична компанія Riyako & Partners

Ми, юридична компанія riyako & Partners, працюючи на основі закону України «про адвокатуру та адвокатури», суворо дотримуйтесь правил етики адвоката та дотримуйтесь умов конфіденційності стосовно клієнтів. Ми будуємо відносини з клієнтами виключно на довірі. Ми звикли працювати на результат, і не пропонуємо послуги клієнтам, які не призведуть до позитивного результату. Ми детально аналізуємо ситуацію, розробляємо ефективну стратегію юридичних дій та пропонуємо варіанти вирішення проблеми.

Наша головна перевага - це те, що ми чесні. Якщо ситуація безнадійна і жоден адвокат не може зробити в ній щось, то ми просто скажемо, що шансів тут мало, і не витрачати гроші на невдалі зусилля. Ми не завищуємо ціни на послуги, кожна послуга коштує точно стільки, скільки нам потрібно витрачати час на юридичну роботу, письмові документи, звертаючись до суду, правоохоронних органів чи інших державних органів.

Як почати співпрацювати з нами?

Зателефонуйте нам, коротко розкажіть нам про ситуацію, яку ви розробили, ми коротко порадимо вам по телефону і спочатку скажемо, скільки юридичних послуг буде. Потім ви підписуєтесь на консультацію на певний час, під’їжджаєте до офісу, поговорите більше про вашу проблему, ми вивчимо документи та укладемо угоду про надання служб адвокатів.

Чому ми кращі за решту?

 • Досвід надання послуг адвокатів. Наш досвід юридичної роботи перевищує 10 років. Ми займалися практикою адвоката в той час, коли була дозволена договірна юрисдикція. Ми спеціалізуємось на багатьох цивільних та побутових суперечках, адміністративних та кримінальних провадженнях.
 • Ми чесні та відповідальні. Ми нічого не приховуємо від клієнтів, завжди на зв’язку, чесно прогнозуємо варіанти розвитку ситуацій та відсотків успіху. Клієнти, які хоча б одного разу користувалися нашими послугами, згодом прийдуть до нас з будь -якими юридичними труднощами.
 • Ми спрямовані на реальне рішення проблеми, а не просто працюємо за гроші. Майже в 95% справ ми досягаємо позитивного рішення Суду або позитивного вирішення цього питання. Все залежить від цілей. Іноді посилення судового розгляду протягом одного року є позитивним результатом для клієнта.
 • Сувора конфіденційність. Усі документи, передані нам клієнтом, становлять таємницю адвоката та зберігають сувору конфіденційність. Ми не розголошуємо жодної інформації про клієнта або правоохоронним органам, ні в інших державних чи приватних особах.
 • Постійне інформування про клієнтів та прогрес їхнього бізнесу. Звичайно, кожен день ми не будемо вам зателефонувати, але ми обов'язково повідомляємо вас про важливі події у цій справі. Більше того, багато клієнтів разом із нами беруть участь у судових слуханнях, тим самим завжди залишаються в ході заходів.
 • Важливий момент: багато клієнтів плутають адвоката з психологом. Думаючи, якщо адвокат співпереживає своїм проблемам, співчуває і приймає все до серця - це хороший юрист. Це не так, насправді, все абсолютно протилежно. Адвокат - це не психолог, він займається вирішенням лише юридичних проблем, оскільки психологічна підтримка краще звернутися до професійного психолога. Уявіть, якщо адвокат прийме проблеми всіх клієнтів, близьких до серця, що відбувається з ним у рік роботи ... тому, якщо адвокат зацікавлений лише у законних тонкощах вашої ситуації, це хороший юрист, Він займається своєю роботою.

Адвокат у Києві RIYAKO5PARTNERS

 1. Ми економимо ваш час. Ви перенесли рішення на проблему на наші плечі, і тоді ми починаємо вирішувати всі проблеми. Збір документів займе набагато менше часу, ніж якщо сам клієнт займався такою колекцією. Ми можемо отримати всю необхідну інформацію протягом п’яти днів, подаючи запит адвоката відповідним органам.
 2. Невелика вартість юридичних послуг. Наші ціни досить лояльні порівняно з подібними адвокатськими бюро. Ми можемо дозволити собі не встановлювати високі збори, оскільки у нас є невеликі адміністративні витрати на економічну діяльність.
 3. Професійна та чесна консультація. Іноді клієнту достатньо отримати професійні поради, щоб зрозуміти, що у нього немає проблем. Будь -яка з нашої співпраці починається з консультацій та вивчення документів. Після юридичної консультації ви матимете всю необхідну інформацію щодо вашого запитання.
 4. Реальні послуги, що ведуть до результату. Ми не працюємо, просто для роботи. Ми не перейдемо до бізнесу, якщо, на наш погляд, відсоток його успіху нижчий за 50%. Ми не будемо витрачати свій час і ваші гроші на неефективні дії. Ми пропонуємо лише найефективніші та найпродуктивніші.
 5. Ми постійно на зв’язку. У будь -який день ми можемо зателефонувати і дізнатися, як рухається ваш бізнес. Звичайно, ви не повинні зловживати цим, тому що, витрачений на розмови, ми могли б дозволити йому продовжувати корисні речі, але, зателефонувавши нам, ви почуєте розумні відповіді на свої запитання та реальні відгуки.
Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс