Главная / Публикации / Дайджест / Металлообработка / Вініловий ламінат в інтернет-магазині «Viopol»

Вініловий ламінат в інтернет-магазині «Viopol»

Металлообработка

Вініловий ламінат, який користується великою популярністю

Вініловий ламінат в інтернет-магазині «Viopol»

Інтер’єр будь-якого приміщення починається з зовнішнього вигляду підлоги. Не кожне покриття може похвалитися показниками міцності та довговічності. Але цього не скажеш про вініловий ламінат, який користується великою популярністю. З чим пов’язана його популярність дізнаємось далі на сайті.

Особливості вінілового покриття для підлоги

Якщо порівняти його з іншими видами покриття для підлоги, то можна відокремити багато особливостей – вологостійкість, натуральний зовнішній вигляд, вишуканість та якість. Він відрізняється довговічністю та вогнестійкістю. 

Види підлогового покриття з вінілу

В залежності від експлуатаційної сфери можна відокремити декілька основних видів підлогового покриття з вінілу. Серед них можна назвати покриття для побутового та комерційного використання. Також можна обрати покриття з підвищеним механічним навантаженням. Так, покриття для побутового використання призначаються для домашніх умов. В них передбачена мінімальна товщина матеріалу. Вони відрізняються привабливим зовнішнім виглядом та надійністю використання. Комерційний тип матеріалу може використовуватися на виробництвах та в містах з великою прохідністю. Для будівель, де пересувається техніка, потрібно використовувати покриття останнього типу.

Як обрати вінілову підлогу і де її замовити?

Якщо ви вирішили зробити вінілову підлогу у приміщенні, можна звернутися до фахівців компанії «ВіоПол». Вони пропонують якісне вінілове покриття у різному дизайні. На сайті розміщений каталог рішень, які можна дуже легко обрати. При виборі слід орієнтуватися на наступні показники:

  1. Бренд.
  2. Матеріал.
  3. Тип кріплення.
  4. Товщина захисного шару.
  5. Колір.
  6. Клас зносостійкості.
  7. Товщина.

Отже, кожен клієнт може обрати вініловий ламінат обравши його за характеристиками. На що ще можна звертати увагу при вибору вінілового ламінату? Однієї з головних характеристик можна назвати призначення. Від цього залежить клас зносостійкості та показники якості. Далі можна звернути увагу на тип кріплення. Він може бути замкового типу та на клейовій основі. Для деяких клієнтів дуже важлива наявність декору на покритті. Тому вони одразу звертають увагу на фактуру та принт. Можна обрати тип покриття під мармур, під дерево та інші варіанти. Однак вирішальним фактором можна назвати ціну покриття. Більш інформації про вибір вінілового ламінату можна дізнатися на сайті.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс