Главная / Публикации / Дайджест / Сельское хозяйство / Як виробник сучасної аграрної техніки «Egritech» успішно перевіз виробництво на захід України

Як виробник сучасної аграрної техніки «Egritech» успішно перевіз виробництво на захід України

Сельское хозяйство

Сьогодні на українському аграрному ринку цей виробник вважається технічно просунутим та широко використовує новітні технології.

Як виробник сучасної аграрної техніки «Egritech» успішно перевіз виробництво на захід України

Війна не обійшла стороною бізнес в Україні. Але з часом всі зрозуміли, що треба працювати далі, змінювати локації, реорганізовувати роботу, виходити на новий ринок на території Західної України.

З чималими проблемами в цей час довелося зіткнутися потужній компанії «Egritech», яка спеціалізується на виготовленні техніки для сільськогосподарських потреб (зерновози, бункери-перевантажувачі, напівпричепи для транспортування зерна). Сьогодні на українському аграрному ринку цей виробник вважається технічно просунутим та широко використовує новітні технології.

Через напад росії постійно поставало питання майбутньої долі заводу, адже ситуація в країні склалася вкрай важка. Неможливо було продовжувати працювати в тому ж темпі, як до початку російської агресії проти України.

Коли російські військові наблизилися до Чернігівської області (м. Прилуки) – до місця розташування заводу, керівництво прийняло та ухвалило рішення про зупинку роботи заводу та часткове транспортування виробничих установок на Захід нашої країни.

Керівництво прийняло непросте на той момент рішення, проте існував великий ризик втрати як самої компанії, так й робочих місць.

Долаючи складнощі, вітчизняний завод з виготовлення аграрної техніки «Egritech» розпочав свою роботу вже на західній території у Львівській області. Таким чином, відбулася так звана «реолокація» виробництва, та перевезено вагонами близько 40 % від загальної кількості обладнання підприємства.

Завдяки таким оперативним діям вдалося відновити виготовлення аграрної техніки досить швидко.

Таким чином, компанія змушена була знову розпочати свою діяльність фактично з нуля. Було також створено нові робочі місця, які посіли мешканці Львова та переселенці. Навіть зараз компанія в пошуках працівників. Серед переваг - конкурента зарплата, хороші умови, працевлашування згідно з законом.

Саме завдяки вчасно ухваленому правильному рішенню щодо часткової евакуації виробництва вдалося зберегти не лише робочі місця та виробничі потужності, але й практичний досвід, теоретичну базу, напрацьовані технології, стосунки з клієнтами та ринок збуту. Сьогодні компанія «Egritech» вже у Львові випустила чимало одиниць сільськогосподарської техніки, у тому числі зерновозів, бункерів-перевантажувачів і різноманітних напівпричепів для транспортування культур.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс