Главная / Публикации / Дайджест / Сельское хозяйство / Де купити сільгосп техніку в Україні у 2023 році?

Де купити сільгосп техніку в Україні у 2023 році?

Сельское хозяйство

Купівля та продаж сільськогосподарської техніки б/в будь-яких брендів та марок на аграрній дошці оголошень VAS.

Де купити сільгосп техніку в Україні у 2023 році?

Україна абсолютно заслужено має статус аграрної країни.

Незважаючи на всі випробування на нашу країну, врожай 2022 року був зібраний. Настав час готуватися до майбутнього сезону, обслуговувати існуючу та запасатися новою якісною аграрною технікою та, звичайно, терпінням. Аграрій, незважаючи на небезпеку, не може перемістити свій бізнес і доводиться працювати на свій страх і ризик.

Як змінився ринок і де купити сільгосптехніку в Україні – розповімо далі.

Сільгосптехніка – термін дуже широкий. Кожен здійснюваний процес, який був механізований, має свій набір великих агрегатів і різноманітного навісного обладнання.

Плуги та борони для передпосівних робіт, далі сівалки та розсадосадильні машини, культиватори та обприскувачі для догляду за посівами, поливальна техніка, внесення добрив і, звичайно ж, трактори та зернозбиральні комбайни.

Тим більше, що від вибору трактора залежить якість і вартість навісного обладнання, а правильно обраний зернозбиральний комбайн забезпечує швидкий збір урожаю та економію часу та коштів на паливо.

Трактори також налічують безліч видів, прикладами будуть колісні та гусеничні, міні-трактори, а також великогабаритні та високопотужні колісні агрегати. Всі двигуни та комплектуючі можуть принципово відрізнятися один від одного, а кожен виробник має свої переваги та недоліки.

Якщо вам потрібно придбати нові машини, краще скористатися послугами лізингу.

Зараз багато компаній знизили суму першого внеску (від 30%) та прискорили процес оформлення документів. Також Парламент України значно розширив список критичного імпорту, куди входить і великий перелік сільгосптехніки.

Дилери імпортних брендів не пішли з ринку, а бренди такі як Lemken та Сlaas доставляють ще й комплектуючі та запчастини в різні точки нашої країни.

Купівля та продаж сільськогосподарської техніки б/в будь-яких брендів та марок здійснюється на аграрній дошці оголошень VAS.

Цей майданчик стартував у травні 2022 року і повністю присвячений агарним товарам та є великим каталогом товарів. Працювати на ньому так само просто, як і на звичайних дошках оголошень – реєструєтеся, створюєте публікацію з наміром продати с/г техніку та чекаєте на пропозиції.

Раз на місяць користувачеві налічуються безкоштовні публікації в кожній категорії каталогу, що допоможе заощадити кошти або навіть зовсім обійтися без витрат.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс