Главная / Пресс-релизы / Мандрівник Сподін Ігор

Мандрівник Сподін Ігор

Пресс-релизы
Мандрівник Сподін Ігор

Дістатися до вершини відомої української гори може хто завгодно, якщо є велике бажання. Так вважає Український мандрівник Сподін Ігор Юрійович. З ним погоджується кожен, хто живе на Україні. Адже Карпати – це справжня гордість українського народу.

Шлях до вершини Говерли

Більше ніж 2000 метрів – саме таку висоту має відома українська гора. Підкорити її зможе навіть та людина, яка робить це уперше. До гори ведуть шість різних стежок. Це зроблено для того, щоб кожен зміг, оцінивши свої сили, обрати для себе саме свій шлях. Кожен шлях відрізняється рівнем складності. Для позначення шляхи пофарбовані у різні кольори. Найскладнішій має червоний колір. Найлегший – це зелений колір шляху. Мандрівник Сподін вирішив підійматися саме шляхом зеленого кольору. Це він зробив для того, щоб ще раз переконатися, що підйом до Говерли під силу людям різного віку.

Краєвиди на путі до вершини

Почати свій шлях можна з туристичної бази Заросляк. Якщо сильно не поспішати, то пройти маршрут можна за 2,5 години. Сподін відмітив, що деякі люди витрачають більше часу. Це, мабуть, тому, що вони роблять багато зупинок. Пройти до вершини потрібно не тільки для власних досягнень. Це потрібно для милування краєвидами, які відкриваються кожному, хто буде проходити маршрут. Ви зможете насолодитися не тільки свіжім повітрям, але й співом птахів.

Окрім цього, кожен може побувати на старовинному цвинтарі часів Першої світової війні. Ігор Сподін також вшанував пам'ять загиблих солдат, а після цього продовжував сходження до вершини Говерли.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс