Главная / Пресс-релизы / Правила облаштування надійного підземного укриття

Правила облаштування надійного підземного укриття

Пресс-релизы
Правила облаштування надійного підземного укриття

У тривожний час військових дій кожна людина дбає про власну безпеку та захист своїх рідних. Все більше українців віддають перевагу ефективним та надійним укриттям під землею, які можна замовити у спеціалізованій компанії. Для обладнання ефективних підземних укриттів треба дотримуватися певних правил.

Яким повинне бути сховище

Задля захисту людей підземні укриття мають бути міцними, герметичними та добре вентильованими. Саме такі конструкції Shelter виготовляє компанія Paneltim Ukraine від KMK Group. Для виробництва споруд використовують надміцні поліпропіленові сандвіч-панелі Paneltim (Бельгія). Корпус стійкий до фізико-механічних навантажень, вибухових хвиль, природних катаклізмів.

Щоб забезпечити максимальну безпеку людей, підземні укриття (бліндажі, бункери) повинні відповідати наступним вимогам:

 • повна герметичність після зачинення;
 • стійкість до температурних коливань;
 • надійних захист від руйнівних наслідків;
 • незалежність від рівня вологи, типу ґрунту;
 • швидке розгортання;
 • ефективна система вентиляції;
 • відповідність санітарно-гігієнічним вимогам.

Мобільні укриття розробляють за індивідуальними проєктами замовників з урахуванням місця розташування споруди, розмірів підземних приміщень, особливостей ґрунту.

Як облаштувати підземне укриття

Максимальний рівень безпеки – головна вимога, якій відповідає надійний бункер, розташований під землею. Власникам такого сховища треба подбати про внутрішнє облаштування приміщень. Слід враховувати задоволення потреб першої необхідності людей, що рятуються в герметичному бліндажі протягом непередбачуваного терміну, адже ймовірність загрози життю може тривати години, дні, тижні.

Щоб якомога ефективніше облаштувати підземні укриття, потрібно дотримуватися певних правил та рекомендацій:

 • підготувати запас їжі високої калорійності, яку не треба готувати на вогні, – консерви, сухарі, хлібці, галетне печиво, горіхи, шоколад, в'ялене м'ясо тощо;
 • зробити запас звичайної питної води з розрахунку 2-3 літри на одну людину, що ймовірно буде переховуватись в укритті;
 • приготувати аптечку, поклавши до неї лікарські засоби для хворих осіб, а також засоби першої допомоги (пластирі, бинти, термометр, ліки від болю тощо);
 • облаштувати у приміщеннях місця, на яких можна лежати та сидіти, – матраци, стільці, спальні мішки, дерев'яні піддони чи двері.

Купити готове сховище з надійних міцних сандвіч-панелей Shelter можна за замовленням на підприємстві Paneltim Ukraine від KMK Group.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс