Главная / Пресс-релизы / Використання індустріальної оливи

Використання індустріальної оливи

Пресс-релизы
Використання індустріальної оливи

Для покращення експлуатаційних умов різноманітного обладнання доцільно використовувати  мінеральні оливи. Особливо популярні оливи для промислового обладнання, які перешкоджають передчасне зношування різних видів обладнання для промислової сфери. Ознайомимось з особливостями його використання більш детальне.

Індустріальні оливи: особливості використання

Індустріальні оливи розподіляють в залежності від класу в’язкості – на рідкі та густі. Які властивості мають індустріальні оливи:

  1. Висока стійкість до підвищених температурних режимів.
  2. Стійкість до утворення корозії.
  3. Стабільність в’язкості.

В залежності від сфер експлуатації їх також розподіляють на класи. Можна відмітити гідравлічні, редукторні, циркуляційні та інші види олив. Наприклад, гідравлічні застосовують в якості робочою рідини для гідравлічних систем. Їх можна використовувати для пресів, кранів, підйомних механізмів. В турбінах рекомендується застосовувати турбінні оливи, які можуть знижувати знос та тертя.

Для чого застосовують індустріальні оливи?

Для чого необхідно купити якісну індустріальну олію? По-перше, використання такої оливи необхідне для забезпечення безперебійної роботи установок та усіх механічних вузлів. Вона значно покращує роботу механізмів та сприяє довгому терміну експлуатації. Тому доцільно її використовувати для усіх видів промислового обладнання.

Використання олив у прокатних станах

З метою змащування підшипників доцільно застосовувати оливи для прокатних станів. Як відомо, в процесі роботи до прокатного стану можуть потрапляти різні метали. Це може сприяти окисленню та виходу з ладу усього обладнання. Для захисту від окислення широко застосовуються індустріальні оливи. Вони мають високі антикорозійні властивості.

Завдяки здатності витримувати високі температурні режими усі вузли працюють у безперебійному режимі. Тому обладнання та усі його робочі вузли можуть працювати набагато довше. 

Якісні оливи не тільки знижують частоту змін мастил, але й збільшують експлуатаційний період роботи усього обладнання. Компанія може оптимізувати усі процеси на виробництві. Це надає змогу знизити частоту капітального ремонту. Звернувшись до фахівців компанії «Еко техніка», можна підібрати якісні мастильні матеріали в залежності від типу обладнання. На сайті компанії можна ознайомитися з каталогом ходових позицій та підібрати оптимальний варіант під потреби та експлуатаційну сферу.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс