Головна / Прес-релізи / Співробітник «Уралэлектромеди» став чемпіоном Росії по фрідайвінгу

Співробітник «Уралэлектромеди» став чемпіоном Росії по фрідайвінгу

Прес-релізи

Верхня Пишма (Свердловська область)

Начальник газорятувальної служби енергоцех АТ «Уралэлектромедь» (підприємство металургійного комплексу УГМК) Олександр Максимов став чемпіоном Росії по фрідайвінгу, встановивши новий рекорд країни. У статичної затримки дихання він протримався під водою 8 хвилин 50 секунд.

Відкритий Чемпіонат Росії імені Наталії Молчанової проходив у Москві за правилами AIDA. Протягом чотирьох днів спортсмени змагалися в статичної затримки дихання, пірнання в довжину в моноласте, класичних ластах і без ласт. Цього року в змаганнях взяло участь 60 найсильніших з усієї фридайверов России.

– В перший день був мій «коронний» вид змагання – статична затримка дихання. Максимально сконцентрувався на спробі, яка закінчилася успішно. Стрілка секундоміра зупинилася на позначці 8 хвилин 50 секунд – це новий рекорд Росії! Свій особистий рекорд мені вдалося поліпшити на 10 секунд, а краще російське досягнення на 2 секунди. Мій суперник показав результат 8 хвилин і посів друге місце, – розповів Олександр Максимов.

У наступні дні учасники змагалися в динамічних дисциплінах, де були встановлені ще два національні рекорди і один світовий. Олександр зміг увійти у трійку призерів у пірнанні в класичних ластах. У двох інших видах став п'ятим. За підсумками змагань Максимов відібрали у збірну команду Росії для участі в найближчому Чемпіонаті Світу з фрідайвінгу.