Головна / Прес-релізи / Баскетбольний клуб УГМК став першим володарем нового російського Кубка

Баскетбольний клуб УГМК став першим володарем нового російського Кубка

Прес-релізи

Баскетбольний клуб УГМК, чинний чемпіон Росії, підтвердив свій статус найсильнішої команди країни, впевнено перегравши на головній арені Палацу спорту УГМК в матчі Суперкубка РФБ володаря Кубка Росії Оренбурзьку «Надію».

УГМК Єкатеринбург - «Надія »Оренбурзька область 93: 68Счет по чвертях: 23-17, 25-8, 20-27, 25-16

Зустріч чемпіона Росії і володаря Кубка Росії вийшла бойовою. Стартовий десятихвилинний відрізок пройшов у впертій боротьбі. Лише у другій чверті підопічні Мігеля Мендеса звично додали, демонструючи свою фірмову командну гру. Гості з усіх сил намагалися зупинити натиск «лисиць», але виправити свій захист і напад так і не змогли. Ближче до великої перерви УГМК зміг відірватися від суперника на значних 25 балів.

«Надія» доклала максимум зусиль, щоб повернутися в гру. По ходу третьої чверті підопічні Мароша Ковачик змогли відіграти сім очок різниці - 68:52, але повністю заволодіти контролем над грою у них так і не вийшло. У заключному відрізку УГМК знову кинувся вперед, і в кінцівці матчу свої хвилини на паркеті отримали гравці молодіжного складу нашої команди. УГМК зовсім трохи не дотягнув до сотні 93:68, оформивши перемогу в першому в історії матчі Суперкубка РФБ і взявши перший трофей сезону 2020/2021 років.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі стала нападаюча УГМК Емма Меессеман, на її рахунку - 27 очок і 7 подборов.В складі суперника 15 балами відзначилася нападаюча Вікторія Медведєва.

Мігель Мендес, головний тренер команди УГМК:

- Ми задоволені сьогоднішньою перемогою. Ця перемога принесла нам новий титул, а ми дуже любимо титули. Сама ж гра проходила стрибками. Були хороші моменти і трохи божевільні. У третій чверті у нас трапилися дурні втрати і провал в захисті. Наш головний висновок після цієї гри один - намагатися грати більш стабільно і качественно.Свой наступний матч УГМК проведе 28 лютого в рамках російської Прем'єр-ліги проти підмосковній «Спарти енд К». Матч пройде на головній арені ПІВС, початок о 17:00.