Головна / Прес-релізи / УГМК - шестиразовий чемпіон Євроліги

УГМК - шестиразовий чемпіон Євроліги

Прес-релізи

«Авеніда» Саламанка (Іспанія) - УГМК Єкатеринбург (Росія) 68:78 Рахунок по чвертях: 21-16, 9-23, 23-20, 15-19

у титульному матчі турніру в трьох з чотирьох десятихвилинок йшла в'язка боротьба, а визначальною стала друга чверть, протягом якої чинний чемпіон не тільки відіграв свій стартовий мінус в 12 очок, але і повністю заволодів ініціативою на паркеті. «Лисиці» максимально навантажували своїх центрових, бігли в відрив, агресивно страхували один одного в фарбі і до середини третього часового відрізку досягли максимального переваги в рахунку в 14 очок.

Однак на цьому протиборство суперників не закінчилося. «Авеніда» не збиралася вивішувати білий прапор. У заключній чверті іспанська команда кілька разів намагалася наблизитися до УГМК на відстань точного кидка, але закріпившись на лідируючій позиції, підопічні Мігеля Мендеса вже не випустили ниток гри зі своїх рук і в третій раз поспіль виграли фінал Євроліги.

УГМК став переможцем європейського турніру в шостий раз в своїй історії. До цього наша команда вигравала Євролігу в 2003, 2013, 2016, 2018 і 2019 годах.Нападающая УГМК Бреанна Стюарт була визнана MVP «Фіналу чотирьох». Її середній показник за гру в фінальному турнірі сезону склав 14,5 очка, 7 підбирань і 3 передачі.

Вже завтра чемпіон Євроліги повертається в Єкатеринбург і починає готуватися до фінальної серії ігор плей-офф чемпіонату Росії. У фіналі російської першості УГМК зіграє з курським «Динамо». Два перші матчі серії до трьох перемог відбудуться в Єкатеринбурзі 23 і 24 квітня на головній арені ПІВС. Третій матч відбудеться 27 квітня в Курську. При необхідності команди зіграють там же ще й 29 квітня. Якщо для виявлення переможця командам знадобиться п'ятий матч, то він відбудеться 2 травня в Єкатеринбурзі.