Головна / Прес-релізи / Чотири медалі завоювали самбісти КС УГМК на минулих в кіпрському Лімасолі першостях і чемпіонаті Європи з самбо

Прес-релізи

З чотирма медалями повертаються спортсмени КС УГМК з Кіпру, де з 26 по 29 травня пройшли першості і чемпіонат Європи з самбо. Володимир Гладких (до 58 кг) в третій раз в кар'єрі завоював звання чемпіона (раніше він вже перемагав у 2017 і 2019 роках), Анна Балашова (до 80 кг) взяла бронзову нагороду в жіночому турнірі, Герман Сорокін (до 53 кг) став третім серед юнаків. Ще одна «бронза» - на рахунку Артура Акопяна (до 79 кг), який на чемпіонаті Європи представляв збірну Вірменії.

На підступах до фіналу категорії до 58 кг Гладких явно перевершував опонентів, трощачи їх своїми улюбленими больовими прийомами . Але всі розуміли, що справжнє випробування чекає попереду - адже з іншого боку турнірної сітки також впевнено рухався до своєї мети багаторазовий чемпіон світу та Європи Вахтанг Чідрашвілі з Грузії. У підсумку цілком закономірно, що чемпіонський титул судилося розіграти саме цій парі блискучих майстрів. Суперники чудово знали один одного і не раз зустрічалися на килимі, в тому числі і в рамках чемпіонатів Європи. І якщо в 2017 році Гладких в фіналі здобув перемогу больовим прийомом, то на наступний рік програв грузину вже в першій зустрічі і тим самим позбавив себе можливості боротися за «золото».

Не дивно, що їх вирішальне протистояння зразка 2021 року вийшло настільки напруженим і наполегливою. Секундна розслабленість могла коштувати перемоги. Концентрація нервів і фізичних сил була настільки велика, що після закінчення зустрічі Гладких і Чідрашвілі ще деякий час не могли віддихатися і покинути межі килима. Килима, який приніс перемогу нашому спортсмену з мінімальною перевагою - всього лише за рахунок отриманого суперником попередження. Верхнепишмінец цього разу виявився сильнішим, перш за все, тактично і повторив досягнення свого одноклубника Дмитра Лебедєва, також тричі чемпіона Європи.

Младшій колега Володимира Герман Сорокін у своєму першому поєдинку юнацької першості континенту поступився майбутньому переможцю українцеві Максиму Бабичу, але потім зумів в втішною частини турнірної сітки взяти заслужену медаль.

Наша прекрасна Анна Балашова, як і Сорокін, програла стартову зустріч майбутньої фіналістці Галині Ковальської з України, але потім більш ніж гідно провела втішну частина і в поєдинку за третє місце достроково больовим прийомом взяла гору над румункою Лорен-Олександрою Поделенчкі.

Аналогічно склалася турнірна доля і у Артура Акопяна, який після поразки в першій зустрічі від майбутнього фіналіста прийшов до своєї «бронзі» через серію втішних сутичок .