Головна / Прес-релізи / Три золота Валерії Коцюр

Три золота Валерії Коцюр

Прес-релізи

Відразу три золоті медалі виграла тенісистка УГМК Валерія Коцюр на Міжнародному турнірі «2021 ITTF Kazakhsta Iteratioal Ope», який 20 вересня завершився в Караганді.

В фіналі одиночних змагань вона з рахунком 4: 2 переграла росіянку Катерину Охотнікова. У парному розряді Коцюр разом з Валерією Щербатих обіграла дует з Індії Дубоссарах Нат і Прапті Сент - 3: 2.

В змаганнях змішаних пар до Коцюр приєднався тенісист УГМК і збірної Свердловської області Максим Кабуркін - і знову золота медаль, з рахунком 3: 0 обіграні Мухаммад Уктамбоев/Согдіана Мадаліева з Узбекистану.

ITTF Kazakhsta Iteratioal Ope - пройшов вперше, проводиться Міжнародною федерацією настільного теннісаВ Казахстані змагалися 70 спортсменів з 8 країн: Австрії, Саудівської Аравії, Індії, Білорусі , Росії, Узбекистану, Киргизстану, Казахстану