Главная / Пресс-релизы / Огляд мотоциклістів Honda

Огляд мотоциклістів Honda

Пресс-релизы
Огляд мотоциклістів Honda

Не дарма у співтоваристві мотоциклістів існує думка, що все, на чому написано магічне слово "Honda", є високоякісним, продуманим до найдрібніших деталей і на 100% виправдовує свій відносно високий цінник. З конвеєра цього виробника зійшло безліч мотоциклів, які стали справжньою легендою та предметом мрій мільйонів людей, які не уявляють собі життя без "залізного коня".

Але японський монстр мотопрому на чолі не лише обраних готовий дати у Мотосалоні кілька десятків тисяч доларів чайових. Хонда СБ 500 - чудовий доказ. Цей класичний дорожній велосипед, що навіть перебуває на піку слави, не шокує ціною. Однак це не означає, що при його виробництві Honda змінила своїм найвищим стандартам якості. Наша думка корисна для тих, хто думає про покупку цієї моделі.

Коротка історія

Випуск мотоциклів Honda CB 500 розпочався у 1993 році. Ця модель була розроблена виключно для європейського та американського ринків. Вперше в історії мотоцикли цієї серії було випущено в Японії, а через деякий час виробництво було перенесено до Італії. На цьому мотоциклі приїде гурт конвеєра 10 років. Періодично виробник вносить деякі зміни, але вони стосуються гальмівного обладнання. Модернізація не вплинула на конструкцію та експлуатаційні характеристики.

Версія

Спочатку модель випускалася без обтічника, а версія з ним з'явилася 1998 року. Його наявність вказує на знак S у назві.

Ви знайдете додаткові літери, назва прикріплена до мотоцикла. В цілому, вони є країною і рік випуску, а також характеристики моделі.

Технічні характеристики

Якщо ви думаєте про покупку мотоцикла Honda CB 500, технічні характеристики, безсумнівно, привернуть вашу увагу насамперед. Мотоцикл побудований на сталевій рамі та оснащений дуплексним чотиритактним 499-кубовим двоциліндровим двигуном, здатним розвивати потужність до 58 к.с. Паливо подається через два карбюратори Keihin CV. Працює від ланцюгового запалення – електронного. Усі моделі оснащені 37-міліметровим штепсельним телескопом із розмахом 115 мм. Позаду – подвійний шок. Суха вага – 170 кг, а повний бак важить мотоцикл 190. Місткість бака – 18 літрів, при витраті рекламованої партії.

Поведінка на дорозі

Мотоцикл Honda CB 500, характеристики якого є типовими для дорожньої техніки, розганяється до сотні за 4,3 секунди. Виробник заявляє максимальну швидкість 185 км/год, але навіть досвідченому пілоту не варто забувати, що це все ж таки не спорт і занадто відволікатися на нього не варто.

Відгуки власників цього мотоцикла одностайно свідчать про його швидку реакцію на команди, спокійний характер і відмінну стійкість. Купуючи цю модель, ви можете бути впевнені, що прохвати по кучугурах і вправне управління вам не страшні.


Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс