Главная / Пресс-релизы / Комфортний та зручний мотоцикл Хонда

Комфортний та зручний мотоцикл Хонда

Пресс-релизы
Комфортний та зручний мотоцикл Хонда

Двопозиційне вітрове скло

Чи змінюються умови їзди? Не турбуйтеся – ADV150 оснащений інноваційним двопозиційним вітровим склом. Бажаєте більше вітру? Просто опустіть його. Бажаєте покращити захист від вітру та негоди? Підніміть його нагору, не вимагаючи інструментів.

Низький центр тяжіння

Оскільки двигун, трансмісія та паливний бак встановлені низько на рамі, ADV150 має низький центр тяжіння. Це допомагає переконати, особливо на парковці або в умовах щільного руху.

Комфорт водія

Довге, м'яке сидіння ADV150 призначене для комфорту. Двоколірне сидіння має дві текстури. Для вашого пасажира навіть передбачена піднесена частина, щоб він міг краще бачити навколишній простір. Крім того, кузов ADV150 звужується там, де ви сидите, що дає вам більше простору.

Містка сховище

Ваш ADV150 має багато доступних місць для зберігання. Спочатку відкиньте сидіння, і ви побачите стійке до атмосферних дій основне відділення об'ємом 27 літрів, яке надійно закривається. Він досить великий для шолома з повним обличчям та багато іншого. Попереду є зручний 2-літровий відсік з 12-вольтовим зарядним портом – ідеальне місце для телефону чи інших речей, які можуть знадобитися у будь-який момент.

Легко припаркуватися

Скутерам набагато легше знайти місце для паркування, аніж автомобілям, але ADV150 робить це ще простіше. Ви можете вибрати як бічну, так і центральну підставку. Це полегшує паркування для швидкого заїзду в магазин (бічна підставка) або коли вам потрібно поставити його вертикально у вузькому місці (центральна підставка). На багатьох інших скутерах ви отримуєте лише одне чи інше.

Хонда Smart Key

Забудьте про пошуки старого ключа – завдяки системі Smart Key від Honda, запуск ADV150 здійснюється натисканням однієї-двох кнопок – звичайний ключ не потрібен. А найголовніше, ви можете просто залишити його у кишені. Крім того, двигун ADV150 з упорскуванням палива відразу ж заводиться і працює рівно, навіть у холодну погоду.

Міцний м'язистий стиль

Якщо ви думали, що скутери – це лише європейські канікули, то новий Honda ADV 150 змінить ваш світ. З його жорстким, мускулистим зовнішнім виглядом він створений для того, як ми сьогодні їздимо. Крім того, зверніть увагу на повністю світлодіодне освітлення, включаючи вказівники повороту та прилади.

Паливна ємність

Як і всі скутери Honda, ADV150 неймовірно економічний у витраті палива, а його великий бак об'ємом 2,1 галона означає, що ви зможете ще довше проїхати між заправками.


Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс