Главная / Пресс-релизы / Устаткування для підготовки атмосферного повітря

Устаткування для підготовки атмосферного повітря

Пресс-релизы
Устаткування для підготовки атмосферного повітря

У процесі примусового стиску повітря компресором він забруднюється різноманітними домішками. У такому вигляді подавати його на обладнання небезпечно. Чутливе до будь-яких видів бруду, воно дуже швидко відмовить у роботі. Щоб цього не відбувалося, в систему додають спеціальні пристрої https://sprenergo.com.ua/644229291-elementy-pidhotovky-povitria/ для підготовки стисненого повітря. Тільки в цьому випадку можна досягти якісної та тривалої роботи всієї пневматичної установки. 

Що може потрапляти у стиснене повітря 

Перед тим як компресор стискає повітряну масу, вона спочатку проходить через елементи, що фільтрують. Але для чутливого обладнання цього недостатньо. Сам компресор може спричиняти подальше забруднення робочого середовища. Залежно від зношеності обладнання та безлічі інших змінних факторів, у повітря на виході з пневматичного компресора потрапляють такі домішки: 

  • частини пилу, не відфільтровані основним фільтром;
  • мікроскопічні крапельки мастила з компресора;
  • вода, яка конденсується у процесі стиснення повітря;
  • інші, більш рідкісні види забруднень. 

Навіть один із перерахованих видів забруднень негативно впливає на чутливе пневматичне обладнання. Система має отримувати максимально чисте середовище, щоб бездоганно працювати, без будь-яких перебоїв. Крім цього, в категорію обладнання для підготовки повітря потрапляє регулюючий тиск та пропускну здатність апарату. 

Яке обладнання може використовуватися на практиці 

Все залежить тільки від індивідуальних характеристик пневматичної системи. Якість очищення регулюється підбором оптимальних фільтрів. Крім цього, спеціальна збірка вловлює всі краплі технічної оливи та води, які можуть бути присутніми в потоці повітря з компресора. Найважливішими та затребуваними у споживача варто виділити такі елементи: 

  1. Регулятор тиску у пневматичній системі.
  2. Класичний фільтр з уловлювання зважених частинок.
  3. Додатковий маслорозпилювач, вузькоспрямоване обладнання.
  4. Пневматичний клапан безпеки з електричним приводом.
  5. Спеціальний клапан плавного запуску обладнання. 

Важливо: особливою популярністю користуються блоки. Вони дозволяють об'єднати в компактні збірки необхідні пристрої для підготовки стисненого повітря та його розподілу контурами. Не варто забувати про прилади стеження. Навіть звичайнісінький манометр покаже, який тиск зараз присутній у пневматичному контурі, щоб своєчасно його відрегулювати до необхідного значення.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс