Главная / Пресс-релизы / Промислові осушувачі повітря

Промислові осушувачі повітря

Пресс-релизы
Промислові осушувачі повітря

На промислових підприємствах діють певні вимоги до кліматичних умов в приміщеннях. Це важливо за декількома причинами. Наприклад, високі показники вологості можуть зробити негативний вплив на усі виробничі процеси. Задля цього потрібно використовувати промислові осушувачі повітря. На сайті http://www.osushuvachi.ua/promyshlennye-osushiteli-vozduha/ можна ознайомитися з їх перевагами та дізнатися, як використовувати в промислових умовах.

Характеристики промислових осушувачів повітря

Завдяки використанню промислового осушувача повітря в приміщенні вологість швидко знижується. Це дозволяю підтримувати оптимальні кліматичні умови. Головні переваги таких пристроїв:

  1. Високі показники продуктивності. 
  2. Потужність.
  3. Функціональність.
  4. Тривалий строк експлуатації.

Багато моделей промислових осушувачів мають декілька режимів роботи. Пристрій може працювати в автоматичному режимі та регулювати вологість на заданому рівні. Якщо обрати режим постійного осушення, пристрій буде працювати безшумно.

Різновиди осушувачів промислового типу

Обладнання для осушення повітря має різновиди. Воно використовується в різних галузях. Наприклад, можна відокремити конденсаційні осушувачі, які працюють на принципах конденсації. Також можна відокремити адсорбційні, головним процесом в цих моделях є адсорбція. Завдяки різноманітності моделей осушувачів їх можна використовувати в різних галузях – харчовій, будівельній, виробничій та інших. Наприклад, в харчовій промисловості завдяки оптимальним кліматичним умовам припиняється розвиток мікроорганізмів. 

Мобільні осушувачі повітря

Моделі мобільних повітряних осушувачів відрізняються компактними розмірами та зручністю використання. Також вони відрізняються технічними параметрами. На сторінці http://www.osushuvachi.ua/mobilni-dlya-remontu-ta-budivnyctva/ можна підібрати оптимальну модель під потреби. Можна звернути увагу на параметри електроживлення, бренд, площу приміщення, продуктивність, об’єм бака для конденсату, рівень шуму та інші. 

На сайті можна скористатися системою фільтрів, щоб швидко підібрати обладнання. Кожна модель розміщена з описом та вказанням актуальної вартості. В разі необхідності можна звернутися за допомогою фахівців компанії задля підбору оптимальної моделі.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс