Головна / Прес-релізи / БМК нагородив кращих у стрільбі

БМК нагородив кращих у стрільбі

Прес-релізи
На Белорецк металургійному комбінаті (АТ «БМК», входить до Групи «Мечел») пройшли змагання з кульової стрільби в рамках комплексної спартакіади підприємства. У влучності змагалися 60 працівників цехів і підрозділів комбінату в складі 15 команд.

протягом трьох днів у спортивно-стрілецькому тирі белорецкой спортивної школи працівники БМК змагалися у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з дистанції 50 метрів. Стрілки виконували за 10 залікових пострілів. Переможці визначалися за найбільшою кількістю вибитих очок в командному та особистому заліках.

В особистому заліку лідером серед чоловіків став Володимир Васючков, оператор поста керування прокатного цеху, вибивши 95 очок. Самою міткою серед жінок була визнана Тамара Бушуєва, провідний економіст фінансово-економічного відділу, її результат 92 очки. Переможці отримали грамоти та подарункові сертифікати.

У командному заліку в першій групі цехів (цехи з чисельністю працівників більше 200 осіб) першу сходинку п'єдесталу пошани посіли спортсмени заводоуправління. У другій групі цехів (цехи з чисельністю працівників менше 200 осіб) «золото» вибороли представники цеху ремонту електрообладнання.