Головна / Прес-релізи / Самбісти клубу УГМК стали володарями Кубка Росії

Самбісти клубу УГМК стали володарями Кубка Росії

Прес-релізи

Кстово (Нижегородська область)

З недавніх пір захищає кольори Клубу самбо УГМК, багаторазова чемпіонка світу і Європи, ЗМС Анна Балашова (до 80 кг) стала володаркою минулого в Кстово (Нижегородська область) Кубка Росії - першого після карантину турніру такого високого рангу в цьому році.

Разом з головним трофеєм вона отримала право представляти нашу країну в 2021 році на Кубку світу в Москві. Одноклубник Балашової Євген Єрьомін (до 58 кг) завоював бронзову медаль.

Свій фінальний поєдинок з бронзовою призеркою чемпіонату світу Катериною Токарєвої з Москви досвідчена Балашова провела дуже впевнено і спокійно. Вже на самому початку зустрічі вона виконала задню підніжку і повела з рахунком 1-0. А дострокову перемогу за 40 секунд до кінця їй приніс ефектний больовий прийом на важіль ліктя.

Євген Єрьомін в півфіналі з мінімальною перевагою поступився майбутньому володарю Кубка Олексію Кузьменко з Москви, а потім в сутичці за «бронзу» взяв верх над триразовим чемпіоном світу Ігорем Беглеровим з Пермського краю.

Загалом учасниками Кубка Росії стали більше 500 кращих вітчизняних самбістів. Вперше вони розіграли комплекти медалей в 22 нових вагових категоріях: 53 кг, 58 кг, 64 кг, 71 кг, 79 кг, 88 кг, 98 кг, +98 кг (серед чоловіків); 50 кг, 54 кг, 59 кг, 65 кг, 72 кг, 80 кг, +80 кг (серед жінок) і 58 кг, 64 кг, 71 кг, 79 кг, 88 кг, 98 кг, +98 кг, г ( в бойовому самбо). Крім того, це були перші змагання, проведені з урахуванням змін в правилах Міжнародної федерації самбо. Свій відбиток на формат турніру наклали і обмежувальні профілактичні заходи, пов'язані з неприпустимістю поширення коронавирусной інфекції. Змагання пройшли без глядачів, для всіх учасників діяв масковий режим, також вони повинні були надати довідку про відсутність COVID-19. Вболівальники ж стежили за ходом поєдинків за допомогою онлайн-трансляцій.