Головна / Прес-релізи / Володимир Гладких з Клубу самбо УГМК - Чемпіон світу

Володимир Гладких з Клубу самбо УГМК - Чемпіон світу

Прес-релізи

Верхня Пишма (Свердловська область)

Золоту і бронзову нагороду завоювали спортсмени КС УГМК на минулих з 5 по 8 листопада в Сербській Новому Саді першостях і чемпіонаті світу з самбо.

Володимир гладких на своєму дебютному чемпіонаті світу виграв «золото» в категорії до 57 кг.

А Герман Сорокін (до 52 кг) здобув «бронзу» першості світу серед юнаків.

Як володар срібної медалі російського чемпіонату Гладких повинен був взяти участь в чемпіонаті Європи в Єкатеринбурзі, згодом скасованих через пандемію коронавируса. Однак доля розпорядилася інакше, і Володимир отримав шанс виступити на турнірі рангом вище, після того як вибув з ладу перший номер збірної, чемпіон Росії-2020 москвич Саян Хортик. В результаті довіру тренерів Гладких виправдав на 100%. Послідовно розібравшись зі своїми суперниками на попередніх стадіях, в фіналі він також продемонстрував великий досвід і клас. Тактично грамотно вибудувавши поєдинок з Акмаліддіном Карімовим з Таджикистану, Гладких спокійно і впевнено зберіг мінімальну перевагу 1: 0 аж до переможного свистка арбітра.Любопитно, що, завоювавши головний трофей світового самбо, верхнепишмінец зробив, напевно, найкращий подарунок собі на день народження, який зазначив 8 листопада.

Для того, щоб поборотися за «золото», Сорокіну не вистачило зовсім трохи. Півфінальний поєдинок з Юліаном Арапаном (Молдова) ряснів обопільними шансами, проте в кінцівці сильнішим виявився молдавський спортсмен і вирвав перемогу з рахунком 4; 2. Розчарування Сорокіна не було меж. Але він швидко зумів взяти себе в руки і в сутичці за третє місце достроково переміг Дмитра Жебчук (Україна), провівши ефектний больовий прийом.

- Для Германа це взагалі був перший міжнародний старт. Тому, впевнений, що це тільки його перша сходинка до великих перемог, - оцінив виступ підопічного тренер КС УГМК Михайло Суханов.

Всього свердловські самбісти виграли в Сербії 12 нагород різного ґатунку.