Головна / Прес-релізи / Тенісисти УГМК завоювали сім медалей для збірної Свердловської області

Тенісисти УГМК завоювали сім медалей для збірної Свердловської області

Прес-релізи

Верхня Пишма (Свердловська область)

Спортсмени УГМК виграли сім медалей на першості Росії з настільного тенісу, який з 23 по 28 березня пройшло в Чебоксарах.

До сріблу в командному турнірі додалися шість бронзових нагород.

Чотири з них були завойовані в парному турнірі. У дівчат треті місця посіли Марія Степанова разом з Анастасією Степанової, а також дует Віри Смирнової з Маргаритою Мурзін.

У хлопців бронзовими призерами стали Семен Шевнін разом з Михайлом Рожковим і Максим Кабуркін, який виступав в парних змаганнях з представником Москви Іллею Анохіним.

Ще дві нагороди виграли юніори в одиночному розряді. Семен Шевнін з рахунком 4: 0 обіграв Олександра Волошина, а Максим Кабуркін так само впевнено розібрався з Русланом Черкесом.

В півфіналі наші тенісисти поступилися Данилу Черкесові і Владиславу Макарову відповідно.

В одиночному розряді у дівчат найкраще виступила Аріна Зирянова, яка потрапила в число 16 найсильніших тенісисток країни.

За підсумками всього турніру збірна Свердловської області посіла друге загальнокомандне місце. Нагадаємо, що на попередній першості країни до 19 років наші спортсмени залишилися без медалей.

Незважаючи на високе місце, тренер КНТ УГМК і збірної Свердловської області Станіслав Злобін вважає, що команді є куди прагнути. «Намітився прогрес, але це першість, я вважаю, було турніром втрачених надій. Тому що і дівчатка могли в командному турнірі виграти бронзу, і хлопці могли стати золотими. Молоді наші хлопці - Ілля Конюхов і Серафим Орлов, боролися за вихід до вісімки дуже серйозно. Якби було трохи інакше - наших хлопців було б більше на п'єдесталі, ми могли посісти перше загальнокомандне місце. Будемо працювати далі, ми з кожним турніром дуже сильно додаємо », - прокоментував він підсумки першості Росії.

Тепер тенісистів УГМК чекає чемпіонат Росії. На нього потрапили сім спортсменів клубу: Артур Абусев, Данила Травін, Семен Шевнін, Серафим Орлов, Ілля Конюхов, Віра Смирнова і Марія Степаноав. Чемпіонат пройде з 13 по 18 квітня в Москві.