Головна / Прес-релізи / Тріумф юних тенісистів УГМК в День Перемоги

Тріумф юних тенісистів УГМК в День Перемоги

Прес-релізи

Тенісисти УГМК виграли вісім медалей для Свердловської області на першості Росії з настільного тенісу серед спортсменів до 16 років, яке з 4 по 9 травня пройшло в Чебоксарах.

В складі збірної Свердловської області Раміс Туйчієв, Ілля Конюхов і Серафим Орлов виграли золото командного турніру. У фіналі вони не залишили шансів тенісистам з Москви - 3: 0.

Не менш тріумфальним вийшов виступ у юнаків і в одиночному заліку. Впевнено вигравши півфінальні матчі, в боротьбі за золото зійшлися Орлов і Конюхов - партнери по команді, два перших сіяних номера турніру.

Протягом перших чотирьох партій тенісисти, які відмінно знають гру один одного, по черзі виходили вперед. У п'ятому сеті і зовсім переможця вдалося визначити лише за рахунку 18:16 на користь Конюхова. Цей момент і став переломним. Наступну партію Ілля виграв з рахунком 11: 4 і став переможцем першості Росії.

В чоловічому парному розряді перемогу здобули Раміс Туйчієв разом з представником Московської області Ольгердом Кисельовим, срібні медалі у дуету Конюхов/Орлов.

у дівчат в парному розряді бронза на рахунку тенісистки УГМК Злати Терехової, яка виступала зі спортсменкою з Оренбурзької області Ариной Абдулліною.

в міксті у Терехової та Орлова срібло, а переможцями стали Ілля Конюхов і Анастасія Іванова з Чебоксар.

Завдяки цьому результату збірна Свердловської області посіла перше місце в загальнокомандному заліку, друге місце у Оренбурзької області, третіми стали спортсмени Москви.