Головна / Прес-релізи / Гравець УГМК виступить на Паралімпіаді

Гравець УГМК виступить на Паралімпіаді

Прес-релізи

Тенісист УГМК і збірної Росії Володимир Топорков виграв Паралімпійський кваліфікаційний турнір, який з 3 по 5 червня пройшов в словенському місті Лашко.

Наш спортсмен посідав друге місце в рейтингу учасників змагань, а путівка на Паралімпіаду була лише одна. Впевнено вигравши груповий етап - три перемоги в трьох матчах, Топорков вийшов в основну сітку турніру.

Чвертьфінальний і півфінальний матч Володимир виграв з однаковим рахунком 3: 0, не залишивши шансів спочатку спортсмену з Кореї, а потім і Ірландії .

У фіналі його чекав головний суперник, перший сіяний турніру поляк Мацей Налєпка.

І першу партію з рахунком 11: 6 виграв саме спортсмен з Польщі. І в другому ігровому відрізку результат міг бути не на користь Топоркова. Він програвав 9:10, але зумів зрівняти рахунок, а потім перевів гру на «більше-менше». У підсумку перемога в партії залишилася за ним - 14:12.

Цей момент став переломним у матчі, два наступних сету Володимир Топорков виграв з рахунком 11: 7 і 11: 6, загальний рахунок у матчі 3: 1 на користь спортсмена з азбесту.

Паралімпійські ігри пройдуть в Токіо з 24 серпня по 5 вересня, Топорков виступить в категорії спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.