Главная / Публикации / Дайджест / Разное / Ігор Сподін: коротко о житті та спорті

Ігор Сподін: коротко о житті та спорті

Разное

Ігор Сподін ділиться зі своїми читачами інформацією о житті і спортивній кар'єрі.

Ігор Сподін: коротко о житті та спорті

Якщо ви спостерігаєте за життям відомого українського марафонця Сподіна, ласкаво просимо на його сторінку у популярній соціальній мережі Facebook. Тут ви зможете знайти багато свіжої інформації про його життя. Iгор Сподін довів кожному, що у 40 років можна досягнути успіхів у спорті.

Про життя Ігоря Сподіна

За фахом Ігор Сподін менеджер. Працював у банку, пробував свої сили у продажу риболовних снастей. Навіть відкрив декілька ресторанів. Але все це тільки підштовхнуло його до зміни сфери діяльності. Коли він почав себе погано відчувати, обрав для себе інший шлях – почав робити кроки у спорті. Для себе він обрав біг. Завдяки зусиллям та підтримці друзів йому вдалося досягнути успіхів за короткий час.

Про спортивну діяльність Сподіна

Дивлячись публікації на сторінці марафонця, можна зробити висновки о його працьовитості і великій тязі до перемоги. Він надає усім поради, як зміцнювати м'язи, правильно харчуватися. Ви зможете узнати, як підтримувати форму та залишатися здоровим навіть взимку. Також тут є інформація о том, які корисні протеїнові коктейлі можна попробувати і як їх приготувати.

Кожен користувач може прочитати поради про заняття фітнесом, а також знайти багато фото так відео матеріалів. Ігор Сподін ділиться зі своїми читачами інформацією о житті і спортивній кар'єрі. На власному прикладі він показує кожному, що спорт об'єднує людей. Слідкуйте за його захопленнями та новинами на сторінках власного блогу. Ви зможете також розпочати спортивну кар'єру, незалежно від віку, у якому знаходитесь.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс