Главная / Пресс-релизы / Yggdrasil поширює вплив у Греції завдяки партнерству з Kaizen Group

Yggdrasil поширює вплив у Греції завдяки партнерству з Kaizen Group

Пресс-релизы

Компанія Yggdrasil, провідний світовий видавець грального онлайн-контенту, збирається розширити свою присутність у Греції після укладання великої угоди дистриб'ютора з провідним оператором Kaizen Group, яка також поширюється на інші світові ринки.

У рамках партнерства весь портфель гральні автомати Yggdrasil, а також контент сторонніх студій, створений у рамках успішної програми YG Masters, буде представлений у Греції під брендом Kaizen Stoiximan.

У найближчому майбутньому контент Yggdrasil буде доступний і на інших ключових регульованих ринках, таких як Німеччина, Чехія та Румунія через міжнародний бренд Betano компанії Kaizen.

Портфоліо Yggdrasil пропонує сотні ігор, включаючи слоти з використанням своїх ігрових механізмів (GEMs) Splitz, Gigablox, MultiMax, GigaRise і DoubleMax, які користуються величезною популярністю у гравців.

Kaizen Gaming

Вихід на ринок Греції та зміцнення своєї присутності на інших регульованих ринках є важливою віхою для Yggdrasil, оскільки постачальник продовжує траєкторію глобального зростання, затверджуючись як провідний світовий видавець онлайн-контенту для азартних ігор.

Ендрю Пеглер, директор з комерційних операцій Yggdrasil, сказав: "Kaizen Group - відомий та шановний оператор, і ми не могли б знайти кращого партнера для виходу до Греції та спільного розширення на інших ключових ринках.

YGGDRASIL Gaming

"Ми дуже пишаємось нашим портфелем контенту, і наступного року ми представимо ще більше видатних ігор, що пропонують чудовий досвід для гравців".

Дімократіс Пападімос, менеджер RNG казино в Kaizen Group, сказав: "Yggdrasil - постачальник, що добре зарекомендував себе, з чудовим портфелем ігор, і це партнерство дозволить нам значно розширити нашу ігрову пропозицію, додавши новий унікальний контент, інноваційні механіки, функції і теми. Ми раді запропонувати їх контент нашим гравцям у Греції та з нетерпінням чекаємо на зміцнення нашого партнерства на всіх ринках".


Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс