Главная / Пресс-релизы / Контактори та пускачі електромагнітні: призначення, види

Контактори та пускачі електромагнітні: призначення, види

Пресс-релизы
Контактори та пускачі електромагнітні: призначення, види

Під час управління силовими лініями та потужними навантаженнями велику роль відіграють такі прилади, як: пускачі електромагнітні та контактори. Саме ці пристрої гарантують надійний захист від перевантажень та зменшують ризики виникнення пожежонебезпечної ситуації. Дані прилади дозволяють керувати активними та індуктивними навантаженнями. Їх особливість полягає у вузькому застосуванні, але водночас вони відіграють важливу функцію в системі електромережі, блокуючи можливі перевантаження та замикання, які несуть із собою руйнівні наслідки.

Сучасні пускачі, які представлені в широкому асортименті на https://www.acko.ua/e-store/xml_catalog/kontaktori_puskachi_elektromagnitni/, бувають кількох видів. Поділ залежить від типу пуску. Наприклад:

  • прямої дії. Його основні функції: пуск, робота, зупинка і захист;
  • реверсивний: використовується під час зміну напрямку обертання;
  • пускач плавного пуску.

В чому різниця контактора і пускача?

В деяких моментах конструкції та по призначенню обидва ці прилади, на перший погляд, можуть здаватися однаковими, але насправді між ними є велика різниця.

По-перше: кількість полюсів. Пускачі мають стандартно три пари силових контактів, а контактор – різну кількість полюсів, від 1-го до 4-х.

По-друге: розміри. Пускач і контактор відрізняються масою і габаритами. Перший пристрій значно уступає своїми габаритами та вагою.

По-третє: основні функції та тип корпусу, місце розташування.

Основні критерії вибору

H-7u686MU02w9m3qdIOI6pGtCZO6DpiE4175kPzK9KideMsfRsk_Mi70iCKlWopn6yqwcBFF95ehefE2qWw6-Km_x1wiIlEP_FkYkmszqYxihZkB2rx3CeEP_YMddePtFuFvvn-x_xASakKofr3vNLgQFvSwBbCzim13ksACJMUZoLjVJl3dzU-nyBjfzQ

Враховуючи особливості даної продукції, її вибір повинен бути доволі ретельний. На першому плані – ключові експлуатаційні характеристики:

  • максимальний струм та потужність навантаження;
  • типи навантажень: це може бути навантаження на постійному чи змінному струмі. Правильне визначення гарантує стабільну і довготривалу роботу приладу без вимикань;
  • максимальна кількість вмикань;
  • методи кріплення та місце монтажу;
  • загальні габарити;
  • ступінь захисту.

Умовно можна виділити основні та додаткові критерії вибору.

Переваги покупки в «Аско-Укрем»

Українська електротехнічна корпорація «Аско-Укрем» - це постачальник електрообладнання в Україні, продукція якого відповідає всім світовим стандартам. Компанія являється провідним постачальником високоякісних контакторів, магнітних пускачів різної модифікації та іншого обладнання. В асортименті, як контактори вітчизняного виробництва, так й іноземного походження.

-DFwd8sitN5kBTCEJMtlPD_HpIra1J8FIKazoE4IYQdCuFUK6_rZ573WG8Xfc27LjrLlIKR9EjT9QE-OCn1nrP5oP0EEaHqkpe7aOSUtwDSf0bcoHGLVQpPobpITa_67qDYsbgZDjIcYSHyft2bf1CA815Scx9gtkVmeRYD8bDjegPTr2aVZc_Yj8NR7Eg

В інших розділах представлене комутаційне та захисне силове обладнання різної потужності. Окремий сегмент - виробництво електрощитового обладнання. Вся електротехнічна продукція має відповідні сертифікати якості та гарантії, пропонується за доступними цінами. Кожен клієнт може розраховувати на професійну консультацію менеджерів компанії. Весь товар завжди є в наявності, що своєю чергою гарантує швидку доставку по всій території Україні.

Перед здійсненням покупки варто детально вивчити асортимент товару і чітко визначитися з кінцевими цілями використання. Акцент потрібно робити на ключові експлуатаційні параметри. Саме такий підхід дозволить зробити правильний вибір.

 
 
 
Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс