Главная / Пресс-релизы / Послуги автоелектрика в Бучі: що потрібно знати перед візитом до СТО

Послуги автоелектрика в Бучі: що потрібно знати перед візитом до СТО

Пресс-релизы
Послуги автоелектрика в Бучі: що потрібно знати перед візитом до СТО

Дефекти в системі електричного забезпечення приводять до виходу з ладу машини. Важливо своєчасно діагностувати стан автомобіля та ліквідовувати пошкодження на перших стадіях. Вартість діагностики та ремонту залежить від моделі та комплектації транспортного засобу

Послуги автоелектрика легкових автомобілів

Сучасні автомобілі обладнанні великою кількістю електричних приладів та систем. Для запуску машини потрібен стартер, акумулятор, генератор, — всі ці деталі працюють за електричним принципом. Новітні машини також мають систему сигналізації, бортовий комп’ютер і інші комплектуючі, які працюють від електрики. Щоб перевірити справність автомобіля і бути впевненим у власній безпеці, потрібні послуги автоелектрика. В штаті сервісу «Лонгран»‎ є спеціалісти високого класу, які здатні ліквідувати пошкодження будь-якого рівня складності.

Як проводиться діагностика електроприладів авто

Сучасні сервіси мають новітні комп’ютерні прилади, які допомагають встановити місце та специфіку пошкодження. Перевірка здійснюється протягом 20-30 хвилин. Спочатку пристрій підключається до системи автомобіля і через спеціальну програму зчитуються помилки кодів. Сервіс має стенди для фіксації дефектів і передачі їх на комп’ютер. 

Діагностика електричної системи — це перший етап комплексного тестування. Саме через неполадки в системі приладів частіше всього транспорт виходить з ладу. В ході перевірки можна виявити несправності таких деталей:

 • електродвигуни;
 • генератори;
 • інжектори;
 • стартери;
 • датчики;
 • сигналізація;
 • бортовий комп’ютер;
 • електронний блок управління і т.д.

Складність полягає в тому, що незначні пошкодження неможливо виявити без спеціальних приладів. Тільки комп’ютерна діагностика дозволяє перевірити кожне з’єднання. Після тестування спеціалісти сервісу «Лонгран»‎ можуть провести якісний ремонт електрики авто. Вартість його буде залежати від особливостей послуг та комплектації авто.

Ремонт електрики авто: особливості

Вчасно знайти та ліквідувати пошкодження необхідно, адже виникає вірогідність займання машини. Спеціалісти компанії «Лонгран»‎ пропонують послуги по діагностиці та ремонту систем. Всі роботи виконує досвідчений автоелектрик, Буча та інші міста області можуть зв’язатися з майстрами телефоном. Спеціалісти сервісу виконують такі роботи:

 • комплексна та спеціалізована діагностика;
 • підготовка звіту про стан автомобіля;
 • ремонт електричних систем та окремих приладів;
 • консультативна допомога власникам авто.

Важливо проводити планову діагностику та ремонт електрики авто в авторитетному центрі. Виявлення пошкоджень на перших стадіях допоможе уникнути серйозних наслідків та аварійних ситуацій. Для отримання консультації важливо надати інформацію про модель машини та характер можливих несправностей. Термін виконання ремонтних робіт залежить від об’ємів, але спеціалісти «Лонгран»‎ гарантують найкращу якість за доступною ціною. 

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс