Главная / Пресс-релизы / Делегації УКА в виставці в Брно

Делегації УКА в виставці в Брно

Пресс-релизы
Делегації УКА в виставці в Брно

Упродовж липня-вересня йшла підготовка бізнес-місії Українського кластерного альянсу (УКА) https://www.clusters.org.ua/ на міжнародну виставку MSV у Брно,  де ключовим партнером виступали Торгово-промислова палата Брно та чеський кластер Індустрії 4.0.

Велику роль у завершальній підготовці відіграв наш стратегічний партнер GIZ Ukraine – саме завдяки їх підтримці було полегшене фінансове навантаження на учасників делегації.

Виставкові заходи    відбулися 4-7 жовтня 2022 року.  MSV International Engineering Fair – це спеціалізована виставка по машинобудуванню, найбільша в східній Європі. MSV є дійсно вітриною центрально- та східноєвропейських індустрій інжинірингу, машинобудування (з фокусом на металообробці), промислової автоматизації та цифрових технологій для машинобудування

У складі української делегації було 18 осіб із 5 кластерів УКА - Асоціації АППАУ, Запорізького та Харківського кластерів ІАМ, Об’єднання інноваційних космічних кластерів і Сумського кластеру енергетичного машинобудування.

Цілі та завдання цієї місії виходили за звичні рамки торгових місій, мова йшла про домовленості з чеськими партнерами в рамках розбудови більш широкого та довгострокового порядку денного у сфері Advanced Manufacturing та дотичних.

Головним результатом виставки стало підписання Меморандуму про співпрацю про наступне:

  1. Участь у чеській конференції Індустрії 4.0 – січень 2023.
  2. Конференція по темі «Розумні регіони» (вкл. з кібербезпекою) – на квітень- травень 2023.
  3. Участь у виставці MSV та конференція в сфері Інжинірингу-Машинобудування (Індустрія 4.0) – жовтень 2023.
  4. Партнери будуть спільно подаватися на участь у проектах I4MS / Horizon Europe / Digital Europe. Зокрема, активні обміни з метчингу учасників нашої програми EIF вже почались.

У рамках запропонованих заходів партнери шукають фінансування, й чеська сторона вже ангажує свої міністерства. Тим більше, що зараз дуже вдалий момент – Чехія головує в ЄС.

Сторони продовжать співпрацю на секторальному рівні – регулярні онлайн-обміни по темам, зазначеним у п. 2, будуть проводитися на щомісячній основі.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс