Головна / Прес-релізи / Підбито підсумки Кубка УГМК з настільного тенісу

Підбито підсумки Кубка УГМК з настільного тенісу

Прес-релізи

Верхня Пишма (Свердловська область)

У Верхній Пишми завершився міжнародний турнір з настільного тенісу на Кубок УГМК.

Фінал турніру пройшов якраз в день народження Уральської гірничо-металургійної компанії, вона була утворена рівно 22 роки тому.

Золото серед дівчат і грошовий приз у розмірі 200 000 рублів виграла тенісистка УГМК Ольга Вишнякова. У непростому півфінальному матчі вона виявилася сильнішою Аріни Слаутина з Казані - 4: 3, а в фіналі з таким же рахунком переграла представницю Самари Катерину Зіронову. Бронзова медаль у Аріни Слаутина і у лідера рейтингу ФНТР Елізабет Абраамян.

Серед юнаків мав першість москвич Максим Боков. З рахунком 4: 2 він спочатку обіграв спортсмена з Казані Марат Султанова, а потім був сильніше ще одного тенісиста зі столиці Євгена Тихонова.

Третє місце зайняли Марат Султанов і Артем Двойников.

« Я до сих пір не зрозуміла, що виграла, фінальні матчі були дуже важкими. Дуже рада, що вдалося добре провести кінцівку. Багато в чому мені допоміг тренер, він кожен раз підбадьорював мене і підказував, завдяки цьому і вдалося перемогти », - поділилася емоціями після перемоги Ольга Вишнякова.

Нагадаємо, що Кубок УГМК-2 021 став уже п'ятим. Вперше турнір був проведений в 2016 році, в 2020 він не проводився через пандемію.

В цьому році в турнірі вперше зіграли дівчата. Всього участь у змаганнях взяли 24 юніора і 24 юніорки з Росії і Казахстану.

Призовий фонд турніру склав 720 000 рублей: переможці отримали по 200 000 рублів, за друге місце - 60 000, за третє - 30 000.

Спортсмени, що зайняли місця з 5 по 8, отримали по 10 000 р. Серед них спортсмени УГМК Мирон Васильєв, Раміс Туйчієв, Семен Шевнін, Віра Смирнова і Злата Терехова.