Головна / Прес-релізи / Синхроністки з Верхньої Пишми зайняли перше місце на турнірі Тіманіна Анжеліка Ігорівна

Прес-релізи

Верхня Пишма (Свердловська область)

У Палаці спорту УГМК пройшов турнір з синхронного плавання «Спорт як мистецтво» на призи олімпійської чемпіонки Тіманіна Анжеліка Ігорівна. У змаганнях взяли участь 11 команд з Єкатеринбурга, в тому числі команда з Верхньої Пишми, де тренуються діти працівників АТ «Уралелектромедь» - всього 121 учасниця.

Як зазначила Президент Федерації синхронного плавання Свердловської області Олена Козіцин, турнір пройшов на високому організаційному рівні. Глядачі побачили яскраві виступи, наповнені складними рухами, витонченістю і грацією. Цього року учасниці представили спортивні номери на тему «Міфи і легенди народів світу».

Судді оцінювали синхроністок за двома віковими категоріями - 2009 р.н. і старше, 2009 р.н. і молодше. Верхнепишмінкі зуміли вдаліше суперниць розкрити тему, виконавши синхронні рухи на воді. Вони посіли перше місце у віковій категорії 2009 р.н. і молодше (тренер Олена Мигунова). Дівчата представили спортивну композицію на тему «Перемога бога Ра над силами темряви». Крім того, верхнепишмінкі стали переможницями в номінації «За кращий образ». Друге місце зайняли спортсменки ДЮСШ № 19 (Єкатеринбург, тренер Катерина Финогенова), третє місце - також у ДЮСШ № 19 (тренер Олександра Донченко).

У віковій категорії 2009 р.н. і старше кращими визнані синхроністки ДЮСШ № 19 (тренер Тетяна Аборнева) з композицією «Легенда про медуз Горгони». Друге місце у команди школи синхронного плавання «Фламінго» (Єкатеринбург, тренер Дар'я Казачинский), третє місце зайняла команда спортивного клубу «Novoselov Tim» (Єкатеринбург, тренер Варвара Баннікова).

Переможницям і призерам вручили медалі та пам'ятні подарунки. Приз в номінації «За кращий костюм» отримала команда ДЮСШ № 19 (Єкатеринбург).

Нагадаємо, що організаторами турніру стали Управління фізичної культури, спорту та молодіжної політики ГО Верхня Пишма, «Федерація синхронного плавання» ГО Верхня Пишма , Палац спорту УГМК, Свердловська обласна ГО «Федерація синхронного плавання». Турнір проводиться в дев'ятий раз в честь олімпійської чемпіонки 2012, 11-разової чемпіонки світу, заслуженого майстра спорту Росії Тіманіна Анжеліка Ігорівна.

Відзначимо, що басейн ДС УГМК приймає понад тисячу відвідувачів. Він користується неймовірною популярністю у жителів міського округу Верхня Пишма і прилеглих міст, у працівників АТ «Уралелектромедь». Відвідувачі люблять його за те, що там завжди комфортно. Чаші мала і велика - тільки частина потенціалу цього об'єкта. У розпорядженні прихильників здорового способу життя - зал хореографії і зал відновної гімнастики.