Головна / Прес-релізи / УГМК - чотириразовий переможець Суперкубка Європи

УГМК - чотириразовий переможець Суперкубка Європи

Прес-релізи

Чинний чемпіон Євроліги і Росії УГМК відкрив новий європейський клубний сезон перемогою в Суперкубку Європи.

УГМК Єкатеринбург - "Надія " (Оренбург) 87:67 Рахунок по чвертях: 21-19, 17- 17, 27-14, 22-17

на відміну від свого опонента, УГМК до першого титульного матчу підійшов не в оптимальному складі. Повне повернення в лад нападників Альби Торренс і Тетяни Петрушиной ще попереду. Після пошкодження відновлюється і центрова Наталія Вієру. Ще пара "великих " УГМК Джонквел Джонс і Емма Меессеман сьогодні ввечері за океаном поставлять крапку у вирішальному матчі фінальної серії жіночої НБА. І тим не менше, це не завадило "лисицям " оновити свою колекцію досягнень, додавши в неї четверту перемогу в Суперкубку Європи. Раніше УГМК вигравав одноматчевої континентальний турнір в 2013, 2016 і 2018 роках.

здавалося, що початок зустрічі двох європейських переможців вдаліше складалося для господинь паркету. Після чудового дальнього влучання новачка УГМК Еллі Куигли єкатеринбурзькі вболівальники могли увірувати в легку перемогу "лисиць ". Але виклик Куигли сміливо прийняла Еріка Вілер. Розігруюча "Надії " не тільки завзято потягла команду за собою, а й в першому часовому відрізку на якийсь момент навіть перевершила за набраними очками саму результативну Бріттні Грайнер.

З-за дуги Вілер активно підтримала Анастасія Шилова, а в фарбі Найо Рейнкок-Екунве. І підопічних Джорджа Дікеулакоса понесло вперед. Але несла не довго. До першого капітанського дальнього влучання Євгенії Белякова, а Кортні Вандерслут до першого короткого перерви повернула все на круги своя. УГМК покинув паркет знову в ранзі лідера.Всю другу десятихвилинку команди перевіряли один одного на міцність, шукаючи слабкі сторони. Але так нічого нового і не намацавши і зігравши цей відрізок внічию, пішли на велику перерву, після якого ситуація на паркеті в корені змінилася.

В третьому часовому відрізку на авансцену поступово вийшла центрова Марія Вадеева. Початок гри у центровий явно не склалося, і кількість персональних зауважень дуже швидко досягло критичної позначки. Але по ходу другої половини матчу Марія за 7 хвилин поповнила командну скарбничку 11 очками, фінішувавши з активом в 13 очок і 5 підбирань.

В заключній чверті УГМК вже було не зупинити. Раїса Мусіна безстрашно борючись за підбір, не забувала раз по раз поповнювати командну скарбничку набраними очками. Різниця в рахунку на користь УГМК безупинно росла і під завісу Мігель Мендес випустив на паркет гравців молодіжки Вікторію Зав'ялову і Даяну Дінзе Ернандес. І нехай молодь на цей раз очками залишив поза увагою, але вписала свої імена в історичну четверту перемогу УГМК в Суперкубку Європи.

Самим результативними і ефективними гравцем зустрічі стала центрова УГМК Бріттні Грайнер, що оформила дабл-дабл - 28 очок і 11 підбирань. Євгенія Бєлякова заробила 17 очок, а Кортні Вандерслут віддала 10 передач. У складі суперника Еріці Вілер до дабл-дабл не вистачило однієї передачі - 20 очок і 9 передач.