Головна / Прес-релізи / БК УГМК - трінадцатікратний чемпіон Росії

БК УГМК - трінадцатікратний чемпіон Росії

Прес-релізи

Після другої гри серії до трьох перемог на прес-конференції наставник УГМК Мігель Мендес сказав, що третя зустріч стане найскладнішою. У підсумку так на справі і вийшло. Фінальний поєдинок команд в Курську перетворився в одну нескінченну погоню. Ось тільки УГМК, як справжній марафонець, знову прийшов до фінішу першим, точно розподіливши свої сили по дистанції.

На домашньому паркеті "біло-блакитні " відразу кинулися з місця в кар'єр, переконливо почавши гру, і відвівши гостям роль наздоганяючих. Особливо в складі Курська потрудилися центрові Наташа Говард і Кванітра Холлінгсворт, застовпили за господарками перший десятихвилинний відрізок - 18:11. Але повністю заволодіти контролем над грою у підопічних Лукаса Монделло так і не вийшло.

Напір чинного чемпіона курянкі стримували за рахунок агресивності в захисті, що сприяло набору персональних зауважень. А перебір командних фолів "динамівок " дозволяв "помаранчевим " набирати легкі очки зі штрафної лінії.

Початок другої десятихвилинки видався для підопічних Мігеля Мендеса непростим, хоч і почали її чинні чемпіонки з ривка 4: 0 - в ролі асистента для Кортні Вандерслут і Марії Вадеевой виступила основна центрова Бріттні Грайнер. Але після тайм-ауту "Динамо " швидко перешикувалося, і у відповідь ривок приніс "біло-блакитним " максимальна перевага в рахунку - 26:17.

Але це лише розпалило гостей. Євгенія Бєлякова, обікрав Наташу Говард, звела командне відставання до одного точного дальнього пострілу - 33:30. Слідом Емма Меессеман зробила те ж саме з Оленою Кирилової, запустивши у відрив Бріттні Грайнер - 33:32. Однак останнє слово до сирени на перерву залишилося за Кванітрой Холлінгсворт - 35:32.

Але після великої перерви дальні попадання Кортні Вандерслут, Кейлі МакБрайд і Євгенії Белякова безповоротно схилили чашу терезів на іншу сторону, і до середини заключного відрізка БК УГМК взяв гру під свій повний контроль. В емоційній кінцівці після чергової трійки капітана "лисиці " вийшли вперед на чотири очки - 62:58. Від "Динамо " пішов капітанський відповідь - 62:60, але дограти до кінця у Тетяни Відмер через перебір фолів не вийшло.

Емма Меессеман в стрибку знову збільшила особовий рахунок УГМК до 4 очок - 66 : 62. "Динамо " використовувало всі шанси: Холлінгсворт за 18 секунд до сирени скоротила дистанцію між суперниками зі штрафної лінії - 66:64. Кейла МакБрайд відповіла з тієї ж точки після помилки Соні Петрович, і наш клуб оформив перемогу у фінальній серії чемпіонату Росії - 3: 0 (68:64). БК УГМК завершив сезон 2018-2019 років повної чемпіонської колекцією. "Лисиці " виграли всі турніри, в яких брали участь - Євролігу, чемпіонат Росії, Суперкубок Європи і Кубок Росії.