Головна / Прес-релізи / На БМК нагородили переможців у гирьовому спорті та армрестлінгу

На БМК нагородили переможців у гирьовому спорті та армрестлінгу

Прес-релізи
На Белорецк металургійному комбінаті (АТ «БМК», входить до Групи «Мечел») в рамках комплексної спартакіади 2019-2020 рр. пройшли змагання з гирьового спорту та армрестлінгу. В них взяли участь більше 90 найсильніших атлетів підприємства.

У гирьовому спорті учасникам необхідно було виконати поштовх від грудей двох снарядів вагою 24 кг кожен. Переможець визначався за максимальною кількістю підйомів за три хвилини. Спортсмени мірялися силами у чотирьох вагових категоріях: до 70 кг, до 80 кг, до 90 кг та понад 90 кг В категорії до 70 кг переможцем став Максим Скоробогатов, машиніст насосних установок енергоцех, підняв гирі 38 разів. У другій ваговій категорії найсильнішим був визнаний Олександр Ісупов, слюсар-ремонтник цеху поточного ремонту обладнання, показавши 49 підйомів. У категорії до 90 кг «золото» виборов Олексій Богомолов, слюсар цеху ремонту електрообладнання, зробив 35 підйомів. Серед важковаговиків (від 90 кг і вище) кращий результат показав Владислав Шурупів, електромонтер цеху ремонту електрообладнання, підняв гирі 45 разів.

Белорецкие металурги могли спробувати свої сили у змаганні з армреслінгу в чотирьох вагових категоріях. Перше місце у категорії до 70 кг, до 80 кг посіли Дмитро Горбатов і Дмитро Вербицький, волочільщікі цеху легованого дроту. Ілля Списів, помічник машиніста залізничного цеху, і Володимир Ралко, слюсар-ремонтник цеху поточного ремонту обладнання, стали золотими призерами у ваговій категорії до 90 кг та понад 90 кг відповідно.

За підсумками змагань у командному заліку в першій групі цехів (цехи з чисельністю працівників більше 200 осіб) переможцями стали спортсмени цеху легованого дроту, у другій групі (цеху з чисельністю працівників менше 200 чоловік) – команда сталепроволочного цеху №6. Всі призери нагороджені грамотами та подарунковими сертифікатами.