Головна / Прес-релізи / На БМК нагородили найсильніших футболістів

На БМК нагородили найсильніших футболістів

Прес-релізи
На Белорецком металургійному комбінаті (АТ «БМК», входить до Групи «Мечел») завершилася першість з футболу, присвячений Дню металурга. У змаганнях взяли участь 10 команд цехів і підрозділів підприємства.

Змагання з футболу завершують річну комплексну спартакіаду БМК. І від результату першості залежить, хто увійде в число її победітелей.Ігри проходили протягом двох тижнів за коловою системою: кожній команді потрібно було битися з суперниками в своїй групі цехів. Переможець визначався за найбільшою кількістю набраних очок.

Спортсмени БМК - любителі футболу - з початку змагань показали динамічну і яскраву гру: проводили атаки, застосовували різні комбінації, робили все, щоб захистити свої ворота і забити суперникам вирішальний гол. В результаті захоплюючої боротьби визначилися лідери турніру. Перше місце в першій групі цехів (цехи з чисельністю працівників більше 200 чоловік) завоювала команда першого сталедротово-канатного цеху. На другу і третю сходинки п'єдестал пошани піднялися спортсмени заводоуправління і прокатного цеху.

У другій групі цехів (цехи з чисельністю працівників менше 200 чоловік) підтвердили своє минулорічне звання кращих футболісти цеху ремонту електроустаткування. Друге місце зайняла команда сталедротово цеху №6, третє місце вибороли спортсмени управління інформаційних технологій. Переможці були нагороджені дипломами та подарунковими сертифікатами.

***

Відділ громадських зв'язків та інформації БМКОксана БоровихТел .: + 7-34792-569-80 доб .: 672-30E-mail : [email protected]