Главная / Публикации / Дайджест / Метизы / Як обрати найнадійніші кріплення для металоконструкцій?

Як обрати найнадійніші кріплення для металоконструкцій?

Метизы

Стандартом передбачено цілий спектр вимог до міцності і витривалості, розмірів і точності виготовлення метизів.

Як обрати найнадійніші кріплення для металоконструкцій?

Для створення металевих конструкцій активно використовують надійний і простий спосіб – метизи. Такі з'єднання є дуже технологічними у застосуванні і відповідають всім вимогам міцності та надійності, якості і витривалості як під час значних фізичних навантажень, так і під час використання у несприятливих умовах.

Онлайн маркет “Дінмарк”, бренду компанії “Леомарк” пропонує перевірені часом якісні кріплення для металоконструкцій найвідоміших брендів. Спробуємо стило і по суті розповісти яким саме вимогам має відповідати метиз, що використовується як конструкційне кріплення, тобто кріплення, яке має забезпечити особливі вимоги до застосування та міцності. 

Основні стандарти для конструкційних метизних виробів 

Основні стандарти для метизних виробів конструкційної лінійки метизів – міжнародні стандарти, що верифіковані більшістю країн Європи та іншими державами. Це стандарти EN 14399, EN 15048, EN 1090-2.

Стандарт 14399 має відповідник в національній гармонізованій стандартизації – EN 14399-1:2015. За визначенням стандарту, це є вимоги до болтових конструкційних комплектів високої міцності, що застосовуються для попереднього натягу. Такі болтові комплекти мають відповідати двом типам міцності:

  • тип HR та HRC, які застосовуються із використанням пружності, що досягається внаслідок пластичного видовження болта;
  • тип HV для отримання міцності болтового з'єднання за допомогою пластичної зміни форми поєднаних в одному спільному елементі нарізей.

Стандартом передбачено цілий спектр вимог до міцності і витривалості, розмірів і точності виготовлення метизів. Це в підсумку впливає на якість сполучення окремих деталей, формуючи запроектовану якість сполучення і об’єктів та всієї конструкції в цілому.

Інший стандарт про який вже згадувалось – це EN 15048, який відповідає за болтові з'єднання що створені метизами без попереднього натягу. Він застосовується як для стальних, так і алюмінієвих конструкцій. Зокрема мова йде насамперед про відповідність жорстким вимогам до болтових з'єднань в будівельній галузі. Цей стандарт описує вимоги до таких видів метизів:

  • класичні конструкції болтів з метричною і іншими видами нарізі;
  • болти із нарізанням декількох ниток;
  • гвинтові або штифтові вироби;
  • шпильки із нитками нарізі.

Також стандарт чітко описує вимоги до гайок зі сталі – легованої або вуглецевої, антикорозійної сталі та виготовлених із алюмінію і його сплавів. Коротко, але змістовно описує вимоги також стандарт ДСТУ/EN 1090-2. Він про певні умови що є обов'язковими для сталевих конструкцій та алюмінієвих виробів з болтовими з'єднаннями.

Більше про метизне конструкційне кріплення належної якості, що пропонує онлайн маркет “Дінмарк” можна прочитати на сторінці https://dinmark.com.ua/blog/konstrukciyne-kriplennja. Зокрема тут детальна інформація про зміцнені болти і гайки, шайби та інші конструкційні вироби.

Комментарии
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс
Войти через:
Войти с ВК Войти с ФБ Войти с Яндекс