Головна / Прес-релізи / УГМК - п'ятиразовий чемпіон Росії

УГМК - п'ятиразовий чемпіон Росії

Прес-релізи

Тенісисти УГМК Андрій Гачіна, Олександр Шибаєв і Джонатан Грот за підсумками двох матчів виявилися сильніше оренбурзького «Факела-Газпрому» і принесли команді п'ятий титул чемпіона Росії.

Гра почалася з того, чим закінчилася напередодні: Гачіна вийшов грати проти Володимира Самсонова. І результат був таким же, впевнені 3: 0 на користь нашого спортсмена.

Олександр Шибаєв і Дмитро Овчаров обмінялися перемогами в партіях на старті матчу, а потім гравець «Факела» дав шанс своїй команді поборотися в цьому матчі, вигравши два наступних ігрових відрізка - 1: 3.

Джонатан Грот вийшов до столу за перемогою не тільки в цій грі, але і в чемпіонаті, що показав з перших же хвилин гри. Однак, вигравши два сети, в третьому йому не пощастило, і Денис Ивонин рахунок скоротив. Четверта партія стала «валідольною»: суперники грали очко в очко, довівши рахунок до 10:10. Більш холоднокровним в цій ситуації виявився Грот - 11:10, і УГМК вже точно став переможцем чемпіонату.

Однак матч тривав, і до столу вийшли Гачіна і Овчаров. Лише на тай-брейку визначився переможець, ним став Овчаров - 2: 3.

П'ятий матч, котрий вже нічого не вирішував, так і не трапився, Олександр Шибаєв знявся через травму, яка мучила його весь плей офф. Перемогу в грі здобув "Факел ", але кращою командою чемпіонату став УГМК.

УГМК - «Факел-Газпром» 2: 3

Андрій Гачіна - Володимир Самсонов 3: 0 (11: 5, 11: 5, 11: 7)

Олександр Шибаєв - Дмитро Овчаров 1: 3 (6:11, 11: 5, 3:11 4:11 )

Джонатан Грот - Денис Ивонин 3: 1 (11: 7, 11: 3, 8:11, 11:10)

Андрій Гачіна - Дмитро Овчаров 2: 3 (11 : 8, 4:11, 6:11, 11: 8, 6: 7)

Олександр Шибаєв - Олексій Лівенцов 0: 3