Головна / Прес-релізи / Два золота тенісиста УГМК

Два золота тенісиста УГМК

Прес-релізи

Тенісист УГМК член збірної Свердловської області Ілля Конюхов виграв дві золоті медалі на турнірі міжнародної серії WTT Youth Star Coteder, який проходить в Тунісі.

В змаганнях брали участь спортсмени двох вікових категорій - до 16 і до 20 років. Росію представляли 14 спортсменів.

Ілля Конюхов виступав серед спортсменів молодшого віку. Він впевнено подолав кваліфікаційний етап, обігравши представників Туреччини, Швеції та Тунісу. В 1/8 фіналу з рахунком 3: 0 був переможений словак Крістіан Ухерік, потім з однаковим результатом 3: 1 він здолав представника Індії та Чехії. У фіналі Ілля впевнено розібрався з нігерійцем ішол Усманом Оканлавоном - 3: 0.

Ще одну медаль найвищого гатунку наш спортсмен виграв в парному розряді. Разом з Романом Виноградовим вони з рахунком 3: 2 переграли шведський дует Девіда Бьоркріда і Еліаса Сьогрена.

Варто відзначити, що Ілля Конюхов вже відібрали до складу збірної Росії на юніорську першість Європи, яке пройде в Хорватії з 26 по 31 липня.

Інша російська пара, Максим Гребньов і Володимир Сидоренко, виграла в Тунісі золото у віковій категорії до 20 років.

Жіноча частина змагань починається 29 травня, там УГМК і Свердловську область представлятиме Злата Терехова серед дівчат до 16 років.