Головна / Прес-релізи / Працівник «Уралелектромедь» став призером Чемпіонату світу з фрідайвінгу

Працівник «Уралелектромедь» став призером Чемпіонату світу з фрідайвінгу

Прес-релізи

Начальник газоспасательной служби АТ «Уралелектромедь» (підприємство металургійного комплексу УГМК) Олександр Максимов став срібним призером Чемпіонату світу з фрідайвінгу!

Змагання проходили з 21 по 27 червня в Белграді (Сербія). Олександр брав участь в чотирьох з семи дисциплінах чемпіонату. Головною метою змагань він назвав встановлення особистих рекордів.

Ставку на цьому чемпіонаті Олександр робив на статичну апное і динамічне апное в класичних ластах. Саме в цих дисциплінах він показав найкращі результати на Чемпіонаті Європи в 2019 році. Тоді дістатися до призових місць не вдалося.

«Перший день змагань запам'ятався сильним емоційним напруженням. Показав далеко не найкращий свій результат, - каже Олександр. - Другого дня зміг зібратися. У статичному апное вийшло так, що всі основні конкуренти - претенденти на перемогу - виходили після мене. Коли я починав свою спробу, я не знав результатів інших учасників і вирішив йти ва-банк і зробити все по максимуму. Було багато неспокійних думок, але я зміг впоратися і закінчив спробу з результатом 8 хвилин 54 секунди. Це на 4 секунди більше попереднього особистого рекорду. Також з цієї спробою я встановив новий рекорд Росії. За спробами інших спортсменів стежив, схрестивши пальці. Я зрозумів, що став срібним призером, коли один з найсильніших спортсменів показав результат за 9 хвилин. Але і тоді я ще не до кінця вірив у те, що відбувається ».

В планах на літо у Олександра - відпочинок, відновлення після змагань і загальна фізподготовка. До тренувань в басейні він планує повернутися восени. Мета на наступний сезон - вийти на результат понад 9 хвилин. З такими показниками можна претендувати на медалі різних змагань найвищого рівня.